Krajský přebor pokračoval ve středečním podvečeru dvěma dohrávkami. Důležité vítězství si v nich připsali na své konto fotbalisté Baníku Habartov, když na své půdě rozebrali na tři stejné díly jedenáctku Sokola Chyše. Tím se tak hráči Habartova přiblížili v tabulce na rozdíl jednoho bodu právě čtrnácté Chyši. Ve druhém pak Toužim opět potvrdila svou úspěšnou domácí bilanci, i když ji tentokrát stálo vítězství nad Královským Poříčím hodně sil.

Toužim – Kr.Poříčí 2:1
Domácí nastoupili do utkání v kombinované sestavě. Chybělo jim totiž několik hráčů základní sestavy, a to zejména z pracovních důvodů. I přesto se Toužimáci ujali vedení, když se z přímého kopu prosadil Jaroslav Hejkal.
Pak ale otěže utkání převzali pohyblivější hosté. Toužim si pak svou pasivní hrou dlouho říkala o vyrovnání.
První varování z kopaček Dufka ještě domácímu výběru nestačilo, a tak přišel trest, když se v závěru poločasu střelecky prosadil poříčský Jiří Šellong.
I po změně stran bušili hráči z Poříčí do toužimské obrany, co to šlo. Naopak Toužim pak oplácela hostům jejich snažení rychlými protiútoky.
Po jednom z nich pak vytěžili domácí rohový kop, který proskotačil přes hromadu těl až na hlavu Tichého, který nabídnutou šancí nepohrdl. Vzhledem k průběhu utkání by si hráči Poříčí určitě za svůj výkon nejméně bod zasloužili, ale fotbalová realita byla zcela jiná.
Branky: Hejkal, Tichý – Šellong. Poločas: 1:1. Rozhodčí: V. Štěrba – Janoušek, Nehasil, DS Fibrich. Diváci: 150.

Habartov – Chyše 3:0
Nováček z Habartova si na své konto připsal na domácím stadionku hodně důležité vítězství, které mu zařídili přesnými zásahy Jaroslav Šimků, Tomáš Ady a Lukáš Nováček.

V následujím třiadvacátém kole se vedoucí celek tabulky Mariánské Lázně představí v rámci chebského derby na půdě Unionu Cheb. Druhá Toužim pak zamíří do Vintířova, a třetí Františkovy Lázně čeká těžký boj na půdě Nového Sedla. Čtvrtou Starou Roli čeká souboj s Citicemi, a pátý Hazlov přivítá horaly z Jáchymova. V Ostrově pak bude na programu karlovarské derby, ve kterém se představí místní jedenáctka a karlovarská Lokomotiva. Habartov pak bude hostit Aš a Chyše si bude chtít napravit reputaci v utkání s Královským Poříčím.
Program, 23. kolo: Hazlov – Jáchymov (sobota, 10.30), Union Cheb – M. Lázně (sobota, 17.00), Nové Sedlo – Fr. Lázně (sobota, 17.00), Ostrov – Loko K. Vary (sobota, 17.00, UMT), Stará Role – Citice (sobota, 17.00), Chyše – Kr. Poříčí (sobota, 17.00, UMT Žihle), Vintířov – Toužim (sobota, 17.00), Habartov – Aš (neděle, 14.00). sobota, 17.00).