Třetiligový Baník Sokolov se měl představit v sobotu 5. března v Teplicích, ale nakonec se duel s třetiligovou rezervou teplického klubu odehraje na sokolovské umělce, kde bude zahájen v 10.30 hodin.

Svěřenci trenéra Mariána Geňa odehráli zápas v limitované edici dresů, kdy červenobílé klubové barvy nahradily žlutomodré barvy státní vlajky Ukrajiny, s nápisem PEACE a holubicí míru na hrudi.
PODÍVEJTE SE: Třetiligová Slavia udělala tečku za přípravou

O půl hodiny později pak udělají tečku za zimní přípravou také fotbalisté divizní mariánskolázeňské Viktorie, kteří se představí na svém stadionu U Ferdinandova pramene od 11.00 hodin v chebském derby, ve kterém se jim postaví do cesty lídr krajské I. A třídy Trstěnice.

FK Baník Sokolov - TJ Robstav Přeštice 0:3 (0:0).
PODÍVEJTE SE: Přeštice zaslouženě vyrabovaly Sokolov

Zajímavá bitva se pak odehraje také na umělce chebské Hvězdy, kde bude na programu pro změnu divizní derby, když se Hvězdě, která brázdí Fortuna divizi A, postaví do cesty Olympie Březová, jež pro změnu čeří vody Fortuna divize B. Divizní derby bude rozehráno v sobotu 5. března netradičně ve 11.30 hodin.

Poslední utkání čeká také divizní Ostrov, který se představí za hranicemi Karlovarského kraje, přesněji v Ústeckém kraji. Tam se střetne od 14.30 hodin s Lovosicemi, tedy účastníkem krajského přeboru.