Tři zápasy během pěti dnů čekají fotbalisty Baníku Sokolov. První je na řaděv sobotuod 13 hodin, kdy svěřenci trenéra Martina Haška na umělce Baníku sehrají přípravný zápas s prvoligovým SIADem Most.
Se severočechy se Baník utkal už jednou. Před dvěma týdny se SIADem prohrál těsně 3:2. „V utkání jsme měli poprvé možnost vidět hráče v zápasovém tempu. Na to, že se při utkání vlastně viděli poprvé tak odehráli slušný zápas,“ myslí si trenér Hašek, kterého nejvíce mrzela inkasovaná branka až v nastaveném čase.
Od té doby měl Baník sehrát další dvě utkání, ale nakonec z nich sešlo. Odpadl zápas s béčkem Viktorie Plzeň a v úterý se nehrálo ani v německém Aue, kde měli problémy s odklízením sněhu. Nehrál se anidnešní modelový zápas hráčů áčka. „Připravili jsme tréninkovou jednotku. Přípravných zápasů máme ještě dost,“ dodal Hašek.
V zimní přípravě ještě baníkovce čekají, kromě Mostu, středeční duely s Kladnem a na Buldocích, dále pak utkání v Nymburku s Bohemians 1905, v Praze se Slavií, doma s Unionem Cheb, opět doma s extraligovým dorostem Slavie Praha, se Sezimovým Ústím a pak Vlašimí.
Rozhodujícím faktorem při zúžení kádru bude pro trenérysobotní zápas a pak i dvojutkání ve středu 30. ledna doma s Kladnem (v 11 hodin) a ve Varech (ve 14.30 hodin). „Mužstvo rozdělíme na dvě skupiny. Po těchto zápasech si pak sedneme a kádr zúžíme,“ dodal trenér Baníku.