V závěrečném, dvanáctém pokračování podzimní části krajské I. A třídy sbíraly body převážně týmy ze spodku tabulky. Předposlední Jáchymov si připsal na své konto super výhru nad Lomnicí a dvanácté Dalovice se vší grácií doma pokořily čtyřmi góly Rotavu. Naopak nebodoval pouze poslední Bečov, který těsně podlehl Nové Roli, a tím i přezimuje na poslední, čtrnácté pozici. Naopak lídr tabulky Spartak Horní Slavkov se loučil v domácím prostředí s první částí soutěže vítězstvím nad nováčkem z Lipové, a do druhé části si tak přenáší slibný sedmibodový náskok před druhou v pořadí Novou Rolí, která na své konto nasbírala celkem pětadvacet bodů. Důležitou výhru vybojoval na svém pažitu Dolní Rychnov, který čtyřmi góly potopil chebský FC. Žlutice si pak připsaly na své konto dvoubrankové vítězství nad týmem Habartova. Duel Staré Role B s Chyší byl kvůli nezpůsobilému terénu odložen.

Výsledky, I. A třída

Bečov – Nová Role 0:1 (0:1). Dvacet diváků sledovalo na bečovském hřišti těsnou výhru favorizované Nové Role, za kterou mířil přesně mezi tři tyče Tomáš Červík.

Jáchymov – Lomnice 2:1 (1:1). Čtvrtou podzimní výhru domácímu celku zajistil střelecky disponovaný Jan Liška, který obstaral obě branky Jáchymova. Za hosty se pak zasloužil o čestný úspěch Petr Malinkovič.

H. Slavkov – Lipová 3:2 (2:0). Jubilejní desátou podzimní vítěznou radost zajistili Hornímu Slavkovu tři kanonýři ve složení Martin Bulíšek, Tomáš Pazdera a Jiří Pazdera. Za hosty poté korigoval ukazatel skóre do konečné podoby dvěma góly Martin Hurtoš.

D. Rychnov – FC Cheb 4:2 (1:0). Domácí poslal do vedení ve 22. minutě Vladimír Sedláček. Dvě minutky po změně stran navýšil rozdíl ve skóre domácí David Srb. Pak se brankové radosti dočkali i hosté po přesné trefě Petra Lunga. O třetí zářez domácího výběru se pak zasloužil v 57. minutě Petr Kalabza. Pak si opět střeleckou radost vybrali v 65. minutě hosté, za které skóroval Martin Oršel. Zaslouženou výhru podtrhl v 83. minutě v podobě čtvrté branky domácí benjamínek Jan Stejspal. Před třiceti fanoušky s přehledem odřídil utkání sudí Bušek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (81. Osvald).

Dalovice – Rotava 4:2 (2:1). Čtvrtý tříbodový zisk v podzimní části vystříleli nováčkovi z Dalovic úspěšní střelci Jindřich Hegr, Tomáš Stolín, Jan Kocmánek a Michal Lorenz. Za hosty pak korigovali ukazatel skóre přesnými zásahy Roman Prokop a Petr Kot.

Žlutice – Habartov 2:0 (0:0). Po prvním poločase, který skončil bez branek, se ve druhém dvakrát trefil přesně do černého žlutický šutér Lukáš Kliment. ČK: 0:1.