Šestnáctou prohru v něm zaznamenaly poslední Vojkovice, které se pomalu, ale jistě připravují na návrat do okresního přeboru. Tentokrát Vojkovice nepochodily na půdě Hazlova, kde vyfasovaly pět branek.

Velké překvapení se zrodilo ve Staré Chodovské, kde překvapivě padl ambiciózní Habartov. O další cenné body usiloval Sedlec, kterému patří předposlední příčka, ale tentokrát vyšel bodově naprázdno, když na hřišti v Květnové podlehl ostrovské rezervě dvoubrankovým rozdílem.

Rezerva Královského Poříčí na svém pažitu vedla po prvním poločase nad týmem horalů z Merklína jednobrankovým rozdílem, ale po změně stran hráči z Krušných hor třikrát pokořili domácího brankáře a rázem otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch. Navíc se udrželi na druhém místě v tabulce.

To první totiž patří hráčům Lokte, kteří ve třiadvacátém kole hostili na stadionu pod loketským hradem ve šlágru Dolní Žandov, který nakonec musel skousnout dvoubrankovou porážku.

Z výsledkové mizérie se dostalo nejdecké béčko, které se představilo svým fanouškům v souboji s nováčkem soutěže Kynžvartem, kterému nastřílelo pět branek. V domácím prostředí překvapivě propadla Krajková, která nechala všechyn body Studánce. 

Výsledky, 23. kolo:
Hazlov – Vojkovice 5:0 (1:0). Branky: Zavadil Daniel 2, Tuček Michal, Hrabě Daniel, Jurky Martin.

St. Chodovská – Habartov 3:1 (2:0). Branky: Hejna Jakub 2, Kastl Martin – Formánek Pavel.

Ostrov B – Sedlec 2:0 (0:0). Branky: Nýber Ondřej, Bešťák Zdeněk.

Loket – D. Žandov 2:0 (1:0). Branky: Šťastný Kryštof, Hrudkaj Lukáš.

Královské Poříčí B – Merklín 2:3 (1:0). Branky: Mestl Josef, Thiele Petr - Neč Alexandr, Švajka Mikuláš, Vodrážka Jiří.

Nejdek B – Kynžvart 5:1 (2:1). Branky: Vašek Jan 2, Rejcha Roman, Haas Robert, Kurtin Jakub - Kuna Lukáš.

Krajková - Studánka 1:2 (1:0). Branky: Lukeš Ladislav - Kašpar Stanislav 2.

tabulka po 23. kole