V sobotu 28. července 2007 se oddíl FK Jindřichovice zúčastnil 17. ročníku fotbalového Memoriálu Františka Rubáše, jehož pořadatelem byly TJ Počerny z Karlovarska. Turnaje se zúčastnily čtyři oddíly, kromě Jindřichovic a domácího oddílu TJ Počerny (hrající IV. třídu K. Varů) to byly dále Nové Hamry (III. třída K. Vary) a Rookies (hráči z oddílů Květnová a Hájek).
Jindřichovice chtěly letos napravit dojem z minulého roku, ve kterém skončily na posledním čtvrtém místě, a to se jim povedlo. Turnaj se hrál systémem každý s každým na 2x20 minut.
Výsledky


FK Jindřichovice – Rookies 4:1 (2:0). Proti vítězi loňského ročníku se Jindřichovicím brzy podařilo dostat se do dvoubrankového vedení, které v průběhu druhého poločasu zvýšily až na 4:0. Hosté již pouze dokázali snížit na konečných 4:1. Několika dobrými brankářskými zákroky se blýskl Michal Komárek v brance Jindřichovic, který jinak nastupuje v poli. Branky dávali Havlík 2, Jaroslav Lavrenčík a Suchan.
FK Jindřichovice - Nové Hamry 0:0. V tomto zápase ani jedno mužstvo nechtělo udělat na hrbolatém terénu chybu, a tak se hrál fotbal téměř bez šancí. S ojedinělými pokusy si brankáři na obou stranách poradili.
TJ Počerny - FK Jindřichovice 0:5 (0:3). V posledním zápase turnaje stačila Jindřichovicím i remíza s domácími k celkovému vítězství v turnaji. Jindřichovice si však s Počerny i přes neproměněnou penaltu za stavu 0:0 bez problémů poradily. V brance už byl Jiří Németh, který dorazil až k poslednímu zápasu, a v útoku řádil Michal Komárek, který předchozí dva zápasy s přehledem odchytal. Branka stříleli Komárek 2, Jaroslav Lavrenčík, Havlík a jeden byl vlastní.
Ostatní výsledky: Nové Hamry – Počerny 2:1 (0:1), Rookies – Počerny 2:0 (2:0), Nové Hamry – Rookies 0:0
Konečná tabulka turnaje :
1. FK Jindřichovice⋌2 1 0 9: 1 7
2. Nové Hamry⋌1 2 0 3: 1 5
3. Rookies⋌1 1 1 3: 4 4
4. TJ Počerny⋌0 0 3 1:10 0
FK Jindřichovice se tedy staly vítězem a napravily nepovedené vystoupení v loňském ročníku. Kromě poháru za vítězství v turnaji získaly i individální ocenění. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Michal Komárek a nejlepším střelcem se třemi brankami Tomáš Havlík.
O víkendu turnaj


V sobotu 4. srpna od 9 hodin pořádá oddíl FK Jindřichovice na svém domácím hřišti tradiční turnaj Pohár Jindřichovic 2007, jehož se zúčastní domácí FK Jindřichovice, Rotas Rotava (I. B třída), SK Božičany (vítěz III. třídy v KV okrese) a TJ Počerny (IV.t řída). Všichni fotbaloví fanoušci jsou zváni.