V sobotu se na hřišti v Jindřichovicích uskutečnil tradiční turnaj s názvem Pohár Jindřichovic 2007 za účasti čtyř družstev. Kromě domácího oddílu FK Jindřichovice (hrajícího okresní přebor) se turnaje zúčastnila Rotas Rotava (I. B třída), SK Božičany (vítěz III. třídy na Karlovarsku) a TJ Počerny (IV. třída na Karlovarsku). Pro Rotas Rotava to byl jeden z posledních testů před víkendovým začátkem I. B třídy. Turnaj se hrál systémem každý s každým na 2x20 minut.
Výsledky zápasů


FK Jindřichovice - Rotas Rotava 0:6 (0:3). Domácí chtěli hrát s favorizovanou Rotavou otevřenou partii, na což doplatili. Hosté z Rotavy se ujali vedení gólem z přímého kopu, druhý přidali po hrubce domácí obrany a ještě do poločasu zvýšili dorážkou z bezprostřední blízkosti na 0:3. Jindřichovice své dvě velké příležitosti neproměnily. Ve druhém poločase Rotava přidala další tři góly a domácí tým již k ničemu nepustila. Střelecky se prosadil rotavský Hessoun, autor čtyř branek. Branky: Hessoun 4 (1xPK), Jandora, Husár.
Rotas Rotava - SK Božičany 3:1 (0:0). V dalším zápase proti Božičanům už Rotava tolik nedominovala. Po poločase se sice dostala do vedení, Božičany však brzy srovnaly. Když už to vypadalo na remízu, zaskočil rotavský Lupša brankáře Božičan překvapivou střelou z přímého kopu ze vzdálenosti 35 metrů. Těsně před koncem přidala Rotava třetí branku. Branky: Červenka, Lupša, Husár - Ernst.
FK Jindřichovice - TJ Počerny 3:0 (1:0). Jindřichovice ve druhém zápase napravily dojem z prvního utkání a svého soupeře porazily přesvědčivě 3:0. Branky: Komárek, Havlík, Surový.
SK Božičany - TJ Počerny 3:2 (2:1). V karlovarském derby se nakonec z vítězství radovali hráči z Božičan. Branky: Mičuda, Ernst, Mareš - Nedvěd, Říha.
SK Božičany - FK Jindřichovice 2:1 (2:0). V zápase proti Božičanům potřebovaly Jindřichovice zvítězit, aby obsadily konečné druhé místo v turnaji. Již v poločase ale prohrávaly 2:0. Ve druhém poločase se jim pouze podařilo snížit střelou Fonferka z přímého kopu na konečných 2:1. Góly: Petr 2 - Fonferko.
Rotas Rotava - TJ Počerny 2:0 (1:0). V zápase proti TJ Počerny potvrdila Rotava první místo v turnaji. Střelci: Klepáček, Jandora.
Konečná tabulka turnaje:
1. Rotas Rotava⋌3 0 0 11:1 9
2. SK Božičany⋌2 0 1 6:6 6
3. FK Jindřichovice⋌1 0 2 4:8 3
4. TJ Počerny⋌0 0 3 2:8 0
Vítězem turnaje se stal podle očekávání oddíl Rotas Rotava, který prošel celým turnajem bez zaváhání. Poháry a diplomy obdržela všechna zúčastněná družstva. Nejlepším střelcem turnaje se stal Hessoun z Rotavy, který vstřelil celkem čtyři branky. Z oddílu TJ Počerny byl oceněn nejlepší brankář turnaje. Všechny zápasy turnaje odřídili rozhodčí Fridrich a Eliáš. Poděkování oddílu FK Jindřichovice patří sponzorovi Salónu Šárka, prodejna a půjčovna svatebních a společenských šatů, který věnoval poháry a diplomy.