Za hektické atmosféry si baníkovci v divizi připsali svou čtvrtou porážku v sezoně.
Sokol Libiš - FK Baník Sokolov B 2:0

Hrálo se utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním byli domácí aktivnější, hráli jednoduchý fotbal s nakopávanými míči a proměnili své dvě šance. Zápas ovlivnil už samotný začátek, kdy sudí pro domácí neodpískal penaltu, a popudil si proti sobě diváky i funkcionáře Libiše. V následujících momentech se pak rozhodčí snažil hru ´kompenzovat´. V 10. minutě využil zaváhání obrany domácí střelec Jirásek a poslal Sokol do vedení. Pak zkoušel dvakrát štěstí Kratochvíl, ale nebyl úspěšný. Ve 21. minutě vystihl Dubnovu malou domů rychlík Válek a překonal Bertelmana podruhé. V závěru poločasu brankář Baníku vychytal samostatný nájezd domácích. Chvíli před odchodem do kabin zkoušel štěstí opět Kratochvíl a po něm z přímáku z velké dálky Novák. Gólman Libiše si však s pokusy poradil.
Až po změně stran se hra Baníku zlepšila. Hrálo se na jednu branku a domácí se omezili na brejkové pokusy. Tlak juniorky byl velký, ale šance ke vstřelení branky byly pouze z uctivé vzdálenosti v podobě Vůjtěcha s Kopřivou. Hra pak trpěla spoustou nepřesností a celkově se nebylo na co dívat. Juniorka se sice snažila, ale ani hra na tři obránce nepřinesla brankový efekt. Hrál se fotbal bez kvality, žádné z mužstev si nevytvořilo příležitost ke vstřelení branky. O víkendu jedou baníkovci k těžkému utkání do Chomutova.
Sokol Libiš: Šídlo – Kabyl, Trojan, Bohdal – Slezák – Werner, Kramer, Kalabiška, Žák (90. Špička) – Jirásek, Válek (89. Vinař).
Baník Sokolov B: Bertelman – Novák, Gajdoš, Duben (46. Svůra), Provazník - Frohna, Kratochvíl, Vůjtěch (79. Bereczký), Zucker – Jón, Správka (46. Kopřiva).
Rozhodčí: Svoboda – Melichar, Vnuk; ŽK 1:2 (Slezák – Vůjtěch, Duben). Diváci: 130.