První vítězství si na karlovarském zimním turnaji připsala fotbalová juniorka Baníku Sokolov nad slušně hrajícími Vejprnicemi. U obou branek Baníku byla poslední posila útočník Miloslav Čertík, který v Sokolově hostuje z Buldoků.

Slávia Vejprnice -FK Baník Sokolov B1:2

Na závěr týdenního náročného soustředění si juniorka zajela do Karlových Varů k dalšímu zápasu zimního turnaje, tentokrát byl jejím soupeřem divizní soupeř z Vejprnic. Úvod zápasu patřil celku z Plzeňska, juniorce chyběl lepší pohyb, přece jen byla trochu znát únava ze soustředění. Postupem času se ale dostali do obrátek a v druhé části prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal, kde chyběly pouze branky.
Druhý poločas byl přece jen kvalitnější, juniorka byla velice aktivní a padaly i branky. V závěru utkání byly trochu aktivnější Vejprnice se snahou o vyrovnání. Juniorka své vedení uhájila a poprvé v turnaji brala po remíze a prohře, plný bodový zisk.

Jak šly minuty utkání

7.´ na rohový kop Kopřivy si naskočil Čertík, ale hlavou mířil těsně vedle.
15.´ nebezpečný trestný kop soupeře šel jen těsně vedle branky brankáře Dvořáka.
26.´ Vůjtěch prostrčil míč na Zuckera, jeho střela byla zblokovaná.
29.´ další hlavičkový pokus Čertíka míříl do náruče brankáře soupeře.
Bezbrankový první poločas s mírnou převahou Vejprnic, ale díky dobře organizované obraně se do šance v podstatě Slavia nedostala. Naopak Čertík dvakrát znamenal nebezpečí pro soupeře.
48.´ po akci Prchala opět v šanci Čertík, ale ten ještě úspěšný nebyl.
63.´ svou aktivitu zužitkoval Čertík, když po spolupráci s Kopřivou vstřelil vedoucí branku utkání.
64.´ nedostatečná koncentrace v obraně, přihrávka z pravé strany prošla celou šestnáctkou a tam zcela volný vejprnický Rada srovnal na 1:1.
68.´ Prchal přihrál na pravou stranu Čertíkovi, ten se pohybem dostal k šestnáctce, zpětnou přihrávku pustil Svůra na Prchala a ten napálil míč do brány.
75.´ brankář Šourek zlikvidoval střelecký pokus soupeře.
Poločas 0:0. Branky: Rada – Čertík, Prchal. Rozhodčí: Štěrba Václav. ŽK: Kopřiva, Svůra, Prchal.
Sestava juniorky: V. Dvořák (46. L. Šourek) – Nápravník (46. Vítek), Duben, Gajdoš, Kopřiva – Kratochvíl, Svůra (76. V. Neudert), Vůjtěch, Provazník (83. Fousek) – Zucker (46. Prchal), Čertík.
V neděli hraje juniorka na domácí umělce s německým Schmöllnem.