Fotbalové hřiště v Lomnici má v těchto dench celkem napilno. Po úterním duelu áčka Baníku Sokolov s Buldoky se na něm ve středu v podvečer představila juniorka Sokolova a Spartak Chodov. Tomu sice chybělo několik hráčů základu, ale přesto představil nové hráče. Jednáse o Draxala z Nejdku, Hányše z N. Sedla, svého odchovance Vondráška, který hrál za dorost Teplic a také z juniorky Sokolova hostující Šellong. V dresu Baníku naopak nastoupili zkoušení Roman Mach z Varnsdorfu a slovenský útočník Habaj ze Slovanu Bratislava.


FK Baník Sokolov B 4
Spartak Chodov 1


Po kratičkém oťukávání šli domácí snadno do vedení. při svém útoku využili nedorozumění chodovského stopera Bulíčka s brankářem s Pelechem, k míči se dostal testovaný Slovák Habaj a pohodlně do prázdné branky otevřel skóre – 1:0. Pak se hrál dobrou půlhodinu průměrný fotbal spíše ve středu hřiště. Oběma celkům vázla kombinace a velice málo se střílelo. Přítomné diváky potěšila až 34. minuta a v ní Prchovalova dělovka, kterou Pelech vyrazil před Zuckera, ale ten zblízka minul bránu. Pár minut nato se Zucker prosmýkl podél lajny a na jeho centr chyběl Habajovi pověstný krok. Domácí branká Jakub Dvořák, který za sebou má i několik zápasů za prvoligové Teplice, řešil pouze ojedinělý pokus Duška.
Do druhé půle oba celky prostřídali a lepší nástup měli hosté. V 54. minutě po vydařeném úniku odcentroval Gvizd přesně na Klemeru, který zblízka pohotově posla míč pod břevno – 1:1. Po hodině hry ale hra Spartaku ochabla, naopak juniorka se zlepšila a výsledkem byly tři góly. V 64. minutě sek odraženému míči dostal Tuhela a křížnou střelou po zemi ke vzdálenější tyči upravil na 2:1. Chvíli nato byl ve vápně faulován Zucker a Prchal z penalty zvýšil na 3:1. A netrvalo dlouho, když si na dobrý centr aktivního Zuckera naběhl Kratochvíl, který hlavičkou uzavřel skóre na 4:1. Do konce utkání ještě zkoušel štěstí Zucker, pak chodovský brankář Dutz pochytal střely Kopřivy. V 83. minutě se Dutz blýskl proti brejku Tuhely, který šel sám na bránu, ale chodovský golman jeho střelu zblízka vyrazil.Utkání zakončila střela hostujícího St. Šustra z dálky vedle.
Branky: 10. Habaj, 64. Tuhela, 66. Prchal z PK, 70. Kratochvíl – 54. Klemera. Rozhodčí: Bouše – Adamec, Hodač. Diváci: 100.
Sestava Sokolova B: J. Dvořák (61. V. Dvořák) – Nápravník, Vítek (60. Duben), Gajdoš (46. Správka), Svůra (46. Kopřiva) – Kratochvíl, Provazník, Prchal, Roman Mach (46. Vůjtěch) – Habaj (46. Tuhela), Zucker. Trenér: Oldřich Abrhám.
Sestava Chodova: Pelech (46. Dutz) – Obešlo (46. M. Štěpán), Bulíček, Draxal (46. Vaněček), Dušek (74. Kastl) – Vondrášek, Klemera (65. J. Štěpán), Hányš, Šellong – Gvizd, M. Vachník (46. St. Šustr). Trenér: Jiří Vican.