Na úvod mistrovské soutěže narazila divizní juniorka Baníku Sokolov na stejný výběr Teplic, která mánabitý kádr nedávno ještě extraligovými dorostenci. Kromě toho se na zápas posílila ligovými fotbalisty.
FK Teplice B2
FK Baník Sokolov B 1

Aby toho totiž nebylo málo, mužstvo domácích posílili dva hráči z áčka, Admir Ljevakovič a Pavel Hašek. A právě tento hráč byl dominantnípostavou utkání. Jako první ale zahrozila sokolovská juniorka, v 5. minutě dobře zapracoval u najny Tuhela, centrem našel Prchala, jehož pokus domácí gólman chytil. O tři minutypozději o sobě dal poprvé vědět výborný Hašek, ale souboj vyhrál brankář Dvořák. a deset minut se situace opakovala. Ve 35. minutě nepřesně zakončoval Svůra, ale o minutu později šli baníkovci dov edení. Odražený míč se dostal k Prchalovi a na jeho nádhernou střelu domácí gólman Porcal reagovat nemohl – 0:1. Na druhé straně kopal přímák Hašek, ale i tentokrát Dvořák míč v nepřehledné situaci reflexivně vyrazil.V závěru poločasu přišel asi klíčový moment utkání. Tuhela vybojoval míč, pronikl do vápna, ale místo zakončeí hledal nepříliš ideálně postaveného Prchala, jehož střela šla vedle.
Po změně stran měla dvojice útočníků Tuhela – Zucker další možnost, ale druhý jmenovaný pálil těsně nad. V 6. minutě se v nepřehledné situaci ve vápně nejlépe zorientoval šikovný Hašek a zblízka srovnal na 1:1. V 78. minutě rozhodčí pískl penaltu ve prospěch domácích, ale Chorvat Arben Avdija ji neproměnil, míč skvěle vyrazil brankář Dvořák. Bohužel, o bod baníkovci přišli tři minuty před konce. Odražený balon se dostal opět k Haškovi, který se trefil přesně na 2:1. Výsledek nezměnil ani závěrečný příchod třetího útočníka Správky.
Juniorka se ale za předvedený výkon stydět nemusí a i v tak mladém složení dokázala, že pro každého soupeře v divizi bude nebezpečná. Mužstvo pracovalo dobře organizovaně a hrálo s nasazením. V neděli 12. srpna Baník hostí celek Nového Boru. Hraje se od 17 hodin.
Branky: 64. a 87. P. Hašek – 36. Prchal.
Sestava Teplic B: Porcal – Struha, Kopřiva, Pešula, Hůla – Rudnytskyj, Ljevakovič, Avdija, Kopecký (46. Veverka) – Voráček (83. Bartoš), Hašek.
Sestava Sokolova B: J. Dvořák – Nápravník, Gajdoš, Vítek, Svůra – Kratochvíl (88. Správka), Provazník, Prchal, Bastl – Zucker (72. Andrš), Tuhela.