Divizní juniorka Baníku Sokolov opět na domácím hřišti vyhrála o jednu branku. Ve čtvrtém kole si poradila scelkem Litvínova.

FK Baník Sokolov B - FK Litvínov 3:2

Na hosty si juniorka věřila a úvod zápasu tomu i napovídal. Baník měl dvacet minut hru pod kontrolou a během pěti minut kopala tři rohové kopy, ale ani Šorfa a ani Vítek své šance nevyužili. V9. minutě zachránil domácí Vítek po ztrátě Nápravníka za cenu žluté karty. Už 16. minutě přišel první gól utkání, Kopřiva poslal míč za obranu, tam se suverénně prosadil Šorfa a střelou pod břevno dostal juniorku do vedení. Na konci první dvacetiminutovky se dvakrát vyznamenal brankář Dvořák při střeleckých pokusech hostů a na opačné straně nejprve v dobré šanci objevil Vítek, jenže úspěšný, a hned poté byl asi 35 metrů od branky soupeře faulován Tuhela, k míči se postavil Prchal a přesnou přízemní střelou k tyči překvapil brankáře hostů - 2:0. Ve 25. minutě uvolnil áčkař Šorfa kolegu zútoku Tuhelu, ten však v tísni z dobré pozice netrefil branku. V té době již hosté začali diktovat hru, měli míč na kopačkách častěji a byli lepším mužstvem. Na soupeři bylo velice sympatické, že za nepříznivého stavu nesložil zbraně a předváděl dobrou individuální techniku a ofenzivní snahu. Jejich snaha došla ocenění v35. minutě, když hostující Demčenko vyskočil na centrovaný míč nejvýše a hlavou snížil na 2:1. Do konce poločasu už jen Šorfa dvakrát ukázal svou fotbalovost, ale hosté byli přece jen pracovitější a nebezpeční.

Druhý poločas začal oboustranně opatrně, ale postupně hosté opět převzali iniciativu a snažili se o vyrovnání. Obrana juniorky hrála nejistě, chyběla přechodová fáze a ani Šorfa nemohl stačit na všechno. Přišla tak 60. minuta a střela hostujícího Vaculíka, který dělal obraně juniorky obrovské problémy po celý zápas, která znamenala vyrovnání na 2:2. Po vyrovnávací brance se juniorka přece jen trochu probrala, pomohly i změny v sestavě. V těchto momentech se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách. Dobrou akci předvedli střídají Vůjtěch s Zuckerem, ale střela Zuckera neměla dostatečnou razanci a hostujícího brankáře neohrozila. V70. minutě se juniorka přece jen dočkala a Kratochvíl pěknou střelou za strany překvapil brankáře hostů a vrátil juniorce zpět vedení na 3:2. Tato branka které nakonec znamenala zisk tří bodů. Závěr opět patřil Litvínovu, který v závěrečných minutách zvýšil svůj tlak a snahu o vstřelení vyrovnávací branky. Nutno podotknout, že mu chybělo trochu štěstí, naopak juniorce štěstí přálo a svůj náskok udržela až do konečného hvizdu rozhodčího.

Poločas 2:1. Branky: 16. Šorfa, 23. Prchal, 70. Kratochvíl – 35. Demčenko, 59. Vaculík. Rozhodčí: Haltuf - Myška, Zeman; ŽK 2:3, 420 diváků.

Sestava Sokolova B: J. Dvořák – Nápravník, Gajdoš, Vítek, Kopřiva - Kratochvíl (81. Správka ), Kura, Prchal (64. Vůjtěch), Provazník – Šorfa, Tuhela (55. Zucker).

Sestava Litvínova: Jelínek – Polomský, Pošusta, Elijáš, Ihracký - Vaculík, Pour (81. Holub), Jirka, Hanousek – Demčenko (86. Bajer), Perutka (72. Christov).