Ani napotřetí se soupeři nepodařilo na hřišti divitní juniorky Baníku Sokolov bodovat a domácí fotbalisté opět vyhráli. Nic na tom nezměnila ani sestava soupeře s poměrně známými hráči.

FK Baník Sokolov B - SK Viktorie Jirny 2:1

Obě mužstva předvedla velice kvalitní výkon a tak se 280 platících diváků mělo na co dívat. Nově poskládaná záložní řada juniorky se od první minuty zakousla do zkušených hráčů soupeře a ti se nestačili divit. Mladíci ve středu zálohy Vůjtěch s Kratochvílem je předčili pohybem a bojovností, výborně je z levé strany doplňoval dobře hrající Prchal. Hosté se nedostali do své kvalitní kombinační hry, i když jim hlavní rozhodčí pomáhal jak jen to šlo, juniorka byla v tomto zápase lepším mužstvem a nakonec zaslouženě zvítězila.
Úvod zápasu byl oboustranně opatrný, až v 9.minutě poslal Prchal kolmici na Jóna, ten se prosadil, ale střela neměla dostatečnou přesnost a skončila v náručí brankáře hostů. V 15. minutě utekl po pravé straně Provazník, dobře odcentroval, ale Kratochvíl také hostujícího brankáře nepřekonal. O tři minuty později se předvedli i hosté, když jejich nebezpečná akce skončila tečí jen těsně vedle branky. Pak vrcholila snaha hlavního rozhodčího pomoci hostům a přišlo několik velice nebezpečných standardek. Juniorka se ale oklepala a přišla šance Tuhely, když sám postupoval na brankáře, ale jeho pokus nakonec úspěšný nebyl, brankář včasným vyběhnutím situaci vyřešil. Ve 34. minutě přišla pro juniorku zasloužená odměna. Prchal zahrával nacvičený rohový kop, na něj si naběhl Kopřiva a nádherným obloučkem přehodil brankáře – 1:0. Soupeř však brzy vyrovnal, když v pokutovém území fauloval Tuhela a Jindráček z penalty vyrovnal na 1:1. V té době opět úřadoval hlavní rozhodčí utkání a trvalým „pomáháním“ hostům rozhodil snahu juniorky.
Do druhého poločasu nastoupil Zucker a hned ve 48. minutě měl obrovskou šanci, kterou trochu překombinoval a míč skončil na pravé tyči soupeře. V 51. minutě neuznali rozhodčí branku Jónovi pro postavení mimo hru. Opět rozhození mladící pak dovolili dvakrát samostatný nájezd soupeře. Poprvé v 53. minutě situaci zachránil Svůra a podruhé o tři minuty později situaci vyřešil vyběhnutím Dvořák. Hrál se otevřený fotbal, obě mužstva chtěla vyhrát a to se divákům určitě líbilo. Mezi 70. a 80. minutou byl dvakrát v dobré šanci Jón, na druhé straně hosté nastřelili tyč. Jón se nakonec dočkal v 81. minutě, když si zaběhl na míč odražený z hlavičkového souboje a po samostatném nájezdu s přehledem rozhodl, že tři body zůstanou v Sokolově. V závěru jsme ještě registrovali neúspěšný střelecký pokus Kopřivy z dobrých 35 metrů a šanci Vůjtěcha, který z dobré posice, po centru Zuckera, hlavičkoval těsně vedle.
FK Baník Sokolov B: J. Dvořák – Svůra, Gajdoš, Vítek, Kopřiva – Provazník (72. Správka), Kratochvíl, Vůjtěch, Prchal – Jón (90. Duben), Tuhela (46. Zucker).
Viktorie Jirny: Přibyl – Bílek, Procházka, Ondrejčík, Škoda (79. Havierník) – Kejha (57. Kovář), Matoušek, Jindráček, Šimek – Dobr, Janoušek
Rozhodčí: Kříž – Rauch, Hajšman; ŽK 4:3, přišlo 280 diváků.

Trenér Oldřich Abrhám:„Sehráli jsme kvalitní utkání, na které jsme se také dobře připravili. Musím ale uznat, že mě hráči příjemně překvapili. Všichni na hřišti odevzali výborný výkon,“ chválil trenér své svěřence. Proti Jirnám baníkovci bojovali nejen se zkušenými hráči, ale občas i s rozhodčím. „Hosté kopali mnoho standardek, ale s příbývajícím časem se nám dařilo proti soupeři přecházet do útoku, až jsme nakonec dali i vítězný gól Jónem,“ popsal průběh zápasu Abrhám. Právě střelec branky na 2:1 kouč potěšil. „Lúďa ukázal, že je týmovým hráčem. Jsem rád, že se střelecky prosadil,“ hodnotil trenér střelce vítězné branky. Pochvalu si ale zaslouží také brankář Jakub Dvořák. „Podržel nás při několika situacích a opět prokázal svou kvalitu,“ radoval se trenér juniorky a zároveň asistent u druholigového áčka, že v Sokolově dorůstá další vynikající gólman. Celkově pak utkání zhodnotil takto: „Výhru jsme si zasloužili,“ řekl Abrhám.