Derby mezi jedinými celky z našeho kraje v divizi B nakonec skončil lépe pro fotbalisty sokolovské juniorky. Naopak Hazlovu se nadále nedaří, byť sehrál zápas plný nasazení a disciplíny. To ještě mohl být za konečné skóre rád a považovat jej za lichotivé.

FC Jiskra Hazlov - FK Baník Sokolov B 1:2

Na hřišti ve Skalné, kde má Hazlov svůj domácí azyl, po opatrném úvodu měla první šanci hostující juniorka, ale po závaru v 9. minutě nakonec pálil Kopřiva jen těsně vedle. Pak se osmělil mladý Vůjtěch, který nejprve hlavičkou vystrašil Lutzbauera a pak i pěknou střelou z hranice šestnáctky. První branka přišla ve 29. minutě, když Prchal oslovil přesným centrem Jóna a ten do protipohybu brankáře vstřelil první gól – 0:1. Do půle o sobě dal ještě vědět Prchal, jehož střelu chytil výborný Lutzbauer. Pak ještě zazlobili domácí, ale až na několik rohů tolik nebezpeční nebyli.
Na začátku druhého poločasu byli o něco aktivnější domácí, ale Baník pak ovládl hru a přidal druhý gól. V 53. minutě ztratil míč Šiman, přišel rychlý brejk Zuckera a jeho přihrávka na zcela volného Jóna, který sám před brankou nezaváhal – 0:2. Střelec obou branek mohl přidat další, ale nejprve v dobré pozici netrefil míč ideálně a pak z malého vápna nastřelil břevno. Na druhé straně se musel mít na pozoru Dvořák při pokusech Beloviče a Komberce, které stihl povyrážet. V 75. minutě předvedl další individuální akci Jón, přihrál Svůrovi, jehož pěkná střela letěla těsně vedle.Vzápětí zkoušel technickou střelou štěstí domácí Komberec, ale na Dvořáka si nepřišel. Další šanci měli hosté v 85. minutě, Jón našel ve výhodné pozici Vítka, ale ten jen nastřelil dobře postaveného Lutzbauera. I další šanci Komberce pak chytil Dvořák, který inkasoval až v nastavení. To kopal přímák Bauer a jeho nádherná střela skončila v síti – 1:2. Více už ale domácí nestihli a ze zaslouženého vítězství se radovali baníkovci.
Branky: 90. Bauer – 29. a 53. Jón. Rozhodčí: Burda – Kříž, Novotný; ŽK 4:4 (Dočekal, Prokopec, Komberec, Veleman – Kratochvíl, Svůra, Jón, Zucker). Přišlo 400 diváků.
Sestava domácích: Lutzbauer – Belovič (78. Oršel), Lukáč, Beneš, Dočekal – Bauer, Veleman, Horváth (35. Draksl), Šiman (56. Rossmeisl) – Prokopec, Komberec. Trenér: Abrhám.
Sestava hostů: J. Dvořák – Svůra (79. Provazník), Gajdoš, Vítek, Kopřiva - Zucker, Kratochvíl, Vůjtěch, Prchal – Jón, Správka (90. Duben). Trenér: Musil.