V dalším divizním utkání přivítali baníkovci lídra soutěže z Vltavínu. Ale stejně jako premiéra Abrháma u áčka, ani nový trenér Baníku Milan Matejka výsledkově neuspěl.

FK Baník Sokolov B - Loko Vltavín 0:1

Předpoklad, že do Sokolova přijela kvalita, se potvrdil, a Vltavín roli lídra divize B uhájil. Nasadil od začátku velké tempo a rozhodně byl v úvodu lepším mužstvem. Postupem času se hra srovnala, ale stále se hrál opatrný fotbal, nikdo nechtěl udělat chybu.
Úvodní půlhodina zápasu patřila Vltavínu, ale první šanci si vytvořila juniorka. Už ve 2. minutě utekl Zucker po pravé straně, výborně našel Prchala, ten však v dobré pozici netrefil hlavou branku. Pak se činili hosté a do 15. minuty měli dva dobré úniky. První zachránil Dvořák, druhý včasným zásahem Vítek. Převaha Vltavínu se projevovala pouze častějším kontaktem s míčem. Na konci první půlhodiny už byla hra vyrovnaná, ve 33. minutě se krásnou střelou prezentoval Novák. O dvě minuty později poslal do šance Prchal Mliku, ten už ale nestačil vystřelit. Závěr poločasu už byl ve znamení převahy juniorky.
Úvod druhé půle byl opět v režii Vltavínu a po několika rohových kopech padla branka do sítě juniorky, když se po centru z levé strany prosadil nebezpečný Marčík – 0:1. Hosté pak měli šanci v 61. minutě, když se ocitli ve výborné pozici, ale jeden hráč míč v ideální šanci netrefil a druhý nemířil přesně. Juniorka zvýšila obrátky, snaha o korekci výsledku však přinesla jen tlak na branku hostů. Ani šance Správky po centru Gajdoše v 79. minutě nedošla brankového efektu. Závěrečný tlak juniorky přibrzdilo vyloučení Prchala po druhé žluté kartě. Pak již nebyly síly na překonání soupeře. Naopak hosté nevyužili v 86. minutě obrovskou příležitost, když po rychlém protiútoku a ideální přihrávce na malé vápno netrefili prázdnou branku.
Juniorka odehrála dobrý zápas s kvalitním soupeřem, šance si dokázala vytvořit, ale vstřelit branku se nepodařilo, a tak juniorka poprvé doma prohrála.
Poločas 0:0. Rozhodčí: Duchoň, Blažej, Stančík; ŽK 3:5, ČK 1:0 (Prchal). Diváci: 220.
FK Baník Sokolov B: J. Dvořák – Novák, Gajdoš, Vítek (62. Duben), Kopřiva – Zucker, Kratochvíl, Vůjtěch (73. Provazník), Prchal – Správka, Mlika.
Loko Vltavín: Tesař – Hebnar, Bureš, Kozák, Hájek – Marčík, Štumpf, Váňa, Štěpán, – Moravec (75. Dolista ), Janků (84. Pleticha, 90. Freisler).