Třetí porážka v řadě bez vstřelené branky. Taková je vizitka posledních zápasu divizní juniorky Baníku Sokolov.

FC Chomutov - FK Baník Sokolov B 4:0

Utkání juniorka nezačala šťastně a hned ve 2. minutě po akci ze strany inkasovala, když domácí Sedlák prostřelil Dvořáka. V 10. minutě se akce .v podstatě opakovala a tentokrát prostřelil Dvořáka kapitán domácích Doksanský Hrálo se mírné převahy domácích, ale šance si žádné z mužstev nevytvořilo. Byly k vidění pouze nepřesné střelecké pokusy z uctivé vzdálenosti v podání Jóna, Kratochvíla, Kopřivy a Gajdoše. V závěru poločasu měli šanci ještě domácí, ale Dvořák nebezpečnou střelu soupeře vyrazil. Ve 44. minutě byl přísně za faul vyloučen Jón.
Druhý poločas měla ve své režii juniorka, snažila se i v deseti být nebezpečná, ale riskovala a soupeř toho dokázal využít. Okolo 60. minuty dvakrát zahrozili domácí, ale Dvořák byl vždy na místě. Zlom mohla přinést 63. minuta a akce Vůjtěcha a Kratochvíla, kteří postupovali sami na jednoho obránce soupeře. Situaci však nevyřešili dobře, do šance se nedostali. Přišla tak 69. minuta a po ojedinělé akci soupeře se odražený míč dostal k domácímu Šebkovi a ten pěknou střelou zvýšil na 0:3. O pět minut později střílel z levé strany z ostrého úhlu domácí hráč, nastřelil svého spoluhráče Ilavskije před sokolovskou brankou a od něj se míč odrazil do branky. Domácí už nedovolili juniorce dostat se do šance. Naopak v závěru dvakrát opět zachraňoval Dvořák po šancích soupeře.
Domácí: Zaťko – Vait, Strouhal, Jančárek, Hranička – Doksanský, Hyneš, Eiselt, Šebek (77. Dolejška) – Sedlák (59. Ilavskij), Haviar (66. Pelikán).
Hosté: J. Dvořák – Novák, Gajdoš, Svůra, Kopřiva - Zucker, Kratochvíl, Vůjtěch, Provazník – Jón, Správka (65. Duben).