Vynikající výkon podala divizní juniorka Baníku Sokolov v duelu s béčkem Mostu. Pod trenérem Matejkou tak mladíci vyhráli poprvé.
Sokolovská juniorka potřebovala bodovat a tak nastoupilo hned šest hráčů prvního mužstva. Tentokrát byla jejich přítomnost na hřišti znát. Zvláště rychlonohost a individuální schopnosti Vondráška a Habaie byly v zápase znát. Již v 7. minutě byl k vidění únik Habaie po pravé straně, jeho centr sklepl Vondrášek Frohnovi a ten dobře vystřelil. Brankář hostů střelu sice vyrazil, ale Svůra míč poslal do sítě 1:0. Běžela 11. minuta, v šestnáctce byl dle rozhodčího faulován Svůra, penaltu s přehledem proměnil Kopřiva a bylo ta 2:0. O pět minut později byl faulován v úniku Habai. Trestný kop prováděl Kopřiva a nejvýše vyskočil právě Habai a zvýšil již na 3:0. Ve 27. minutě byli v šanci hosté, střelecký pokus zlikvidoval Bertelman. Ve 43. se po přihrávce Svůry v šanci objevil rychlý Habai, ale na brankáře nevyzrál. Několik vteřin před koncem poločasu za obranu zaběhl Kratochvíl, ale jeho střela podél brankáře skončila na levé tyči brankáře Mostu.
Na začátku druhé půle se činil Bertelman, když včasným vyběhnutím zlikvidoval nájezd mosteckého hráče. Pak pálil áčkař Vondrášek mimo a za minutu střelecký pokus Svůry zlikvidoval brankář Mostu. V 53. minutě po chybě hostů byl Habai v šanci, ale ani tentokrát neuspěl. Za tři minuty s přispěním aktivního Habaie doklepl Vondrášek do prázdné brankyna 4:0. Dobráhra Baníku pokračovala a v 63. minutě byl v šanci opět Habai, ani tentokrát brankáře nepřekonal. Poté nebezpečně střílel Svůra, brankář s námahou vyrazil a o minutu později řešil zaběhnutí soupeře za obranu Bertelman. Další nebezpečný střelecký pokus byl v 81. minutě z kopačky Kratochvíla, ale i tentokrát byl brankář hostů pozorný. V samém závěru nastaveného času se ke slovu dostali hosté a po nedorozumění obrany juniorky snížili Havlem na konečných 4:1
Ve čtvrtek zajíždí juniorka k předehrávce předposledního podzimního kola do Českého Brodu.
FK Baník Sokolov B – FK SIAD Most B 4:1 (3:0). Branky: 7. Svůra, 11. Kopřiva z penalty, 16. Habai, 56. Vondrášek – 90.+1. Havel. Rozhodčí: Cupl – Hajšman, Bacík; ŽK 3:2 (Gajdoš, Svůra, Kratochvíl - Škultéty, Horský); ČK 0:1 (Horský). Diváci: 150.
Sokolov B: Bertelman – Novák, Vítek, Gajdoš, Kopřiva – Frohna, Kratochvíl, Svůra (76. Vůjtěch), Provazník – Habai (69. Správka), Vondrášek (64. Zucker).
Most B: Hykl – Horský, Tavars, Bartoš, Přibyl (67. Slušný) – Caminiti (46. Mitka), Škultéty, Rosendo, Fleišman (84. Samek) – Milo (67. Zubr), Havel.