I když to vypadalo, že se poslední divizní utkání podzimu hrát nebude, nakonec juniorka Baníku Sokolov s Horními Měcholupy hrála. Ale prohrála.

FK Baník Sokolov B⋌ 1
SK Horní Měcholupy ⋌2

Torzo hráčů juniorky, z áčkařů byl jen Novák, na lavici pět dorostenců po těžkém sobotním mistrovském utkání a malá, podmáčená umělka na IŠSTE. To byly vstupní podmínky pro poslední podzimní mistrovské utkání juniorky v divizi. Soupeřem byl tým Horních Měcholup, který zatím nasbíral o jeden bod více než juniorka. Bohužel, Baníku nevyšel začátek a herně se zvedl až po změně stran. Jenže do útoku se příliš nedostával, svým nezapomenutelným dílem se o to zasloužil svými výroky i hlavní rozhodčí.
Utkání začalo za silného deště a již ve 3. minutě se po nedůrazu v obranné činnosti po rohovém kopu prosadil hostující Mišák – 0:1. Šanci k vyrovnání měl v 8. minutě Zucker, ale ten jenom potvrdil střeleckou mizérii útočníků juniorky a nastřelil brankáře hostů. Domácí se nemohli dostat do tempa, hosté byli agresivnější a s umělkou si lépe rozuměli. Ve 20. minutě přišel centrovaný míč do šestnáctky a do sítě Baníku jej usměrnil Birma na 0:2. Ve 32. minutě přišel střelecký pokus Dubna, ale byl zblokován na roh. Herně nepovedený první poločas tak skončil dvoubrankovým vedením hostů.
Druhý poločas jsme začali aktivněji a již ve 47. minutě Kopřiva z přímého kopu vystrašil brankáře hostů. Jenže rozhodčí těchto možností domácím moc neposkytoval, přestože spousta zákroků hostů zaváněla faulem zcela evidentně. Na druhé straně každý kontakt s hráčem soupeře byl klasifikován jako faul domácích. Ve druhém poločasu, zvláště v jeho závěru, vyzněl výkon rozhodčího zcela ve prospěch hostujícího mužstva. Dorostenci Bastl a Andrš přece jen oživili hru a v 79. minutě rozhodčí přece jen odpískal faul na Bastla. Trestný kop prováděl Kopřiva a tomu se standardky hodně daří, a tak se podařilo snížit na 1:2. Juniorka pak ještě zvýšila svůj tlak, ale do šance ji rozhodčí nepustil, a juniorka ztratila další divizní body.
Rozhodčí: Vrzal – Krauskopf, Berka; ŽK 3:3 (J. Dvořák, Svůra, Kratochvíl - Marc, Čáp, Buldra), přišlo 80 diváků.
FK Baník Sokolov B: J. Dvořák – Novák, Svůra (42. Bastl), Gajdoš, Kopřiva – Zucker, Kratochvíl, Vůjtěch (82. Kouba), Provazník – Správka (63. Andrš), Duben.
Horní Měcholupy: Janocsko – Kolísek, Čáp, Musil, Mišák – Marc, Buldra, Janík, Podskuba – Farmáček (81. Nykl), Birma.