Po skvělé domácí výhře nad vedoucím celkem divize z Teplic si juniorka Baníku Sokolov přivezla těsnou porážku z Nového Boru.

FC Nový Bor - FK Baník Sokolov B 1:0

Na malém, nekvalitním a tvrdém umělém povrchu v Novém Boru odehrála juniorka další mistrovské utkání. První poločas ovládli domácí hráči, kteří měli herní převahu. Na domácím terénu se přece jen lépe pohybovali než sokolovská juniorka, které chyběla jiskra z domácího zápasu s Teplicemi.
Obě mužstva si na zhuštěném prostoru jen ztěžka vytvářela šance ke vstřelení branky. Většinou se snaha omezovala na střelbu z uctivé vzdálenosti a tak poločas skončil bez branek.
Úvod zapasu byl oboustranně opatrný a první náznak šance se objevil ve 13. minutě, když po křížném balonu na pravou stranu přišel nebezpečný střílený centr do šestnáctky juniorky, na který naštěstí nikdo z domácích nedosáhl. Územní převaha domácích přinesla několik rohových kopů, ale šanci ke skórování měla juniorka ve 20. minutě, když Čertík vyhrál hlavičkový souboj, Zucker zaběhl po pravé straně a z velkého úhlu nebezpečně vystřelil, branku ale těsně minul. Další průběh prvního poločasu byl oboustranně nezajímavý, snad jen náznak šance domácích v samotném závěru poločasu stojí za zaznamenání. Poločas skončil bez branek, když brankáři obou mužstev moc práce neměli.
Druhý poločas byl ze strany juniorky přece jen lepší, ale stačila jedna povedená střela soupeře, který měl až příliš mnoho času a domácí šli do vedení, které udrželi až do konce. Snaha juniorky o vyrovnání se minula účinkem.
Ani druhý poločas nenabídl mnoho zajímavých okamžiků. Juniorka přece jen zvýšila obrátky, ale velkou šanci po rychlém brejku měli v 50. minutě domácí. Střelecký pokus skončil jen těsně mimo pravé tyče brankáře Šourka. V 66. minutě se před šestnáctkou Baníku dostal k míči domácí Šesták, měl až příliš volného prostoru a trefil se velmi přesně – 0:1. Juniorka se snažila o vyrovnání, ale na malém hřišti příliš prostoru pro hru nebylo. V samotném závěru ještě po chybě obrany měli šanci domácí, ale střelecký pokus ze strany Šourek vyrazil. Domácí si své vedení již dokázali pohlídat.
Poločas 0:0. Branka: Šafář. Rozhodčí: Pospíšil – Myška, Bohatý; ŽK 1:0 (Žaba). Diváci: 89.
Sestava Baníku: Šourek – Kura, Vítek, Gajdoš, Kopřiva – Nápravník, Vůjtěch (73. Svůra), Prchal, Provazník (78. Kratochvíl) – Čertík, Zucker (58. Jón).