Další remízou skončilo divizní utkání juniorky Baníku Sokolov a Sokola Libiš. Z bodu tak měl větší radost soupeř z Libiše, hrající o záchranu.

FK Baník Sokolov B 1
Sokol Libiš 1

Juniorka přitom měla zápas jasně ve své režii, ale neproměňovala své šance. Úvod jí však vyšel znamenitě. Juniorka šla do vedení hned v 1. minutě utkání, když první útok zahájený Kopřivou skončil závarem před brankou, kde se prosadil Jón a juniorka šla do vedení – 1:0. V 9. minutě střílel opět Jón, tentokrát ale mířil mimo branku. O minutu později ze strany neprostřelil brankáře Held. Další závar před brankou soupeře přišel ve 25. minutě, ale hráči juniorky tentokrát úspěšní nebyli. Jediný nebezpečný náznak útočné snahy hostů v prvním poločase přišel až ve 26. minutě, když dobře mířená střela našla připraveného Ottmara. Ve 39. minutě ještě přišla standardka Kopřivy, ale hosté nakonec vyhlavičkovali míč z brankové čáry. Do kabin se šlo za jednobrankového vedení domácích.
Druhý poločas začal další standardkou Kopřivy, jeho dobře mířená střela skončila těsně mimo. Velkou a jedinou šanci v druhém poločase měli hosté v 54. minutě, když po rohovém kopu přišla střela v pokutovém území, ale Ottmar vytáhl míč nad brankovou konstrukci. O tři minuty později dobře odcentroval Held a Šorfa v pádu hlavičkoval nad branku. Jiráčkův střelecký pokus v 60. minutě také brankou neskončil. O šest minut později se tak radovali hosté. Zákrok domácích v pokutovém území posoudil rozhodčí jako nedovolený a nařídil pokutový kop, který hostující Máj bezpečně proměnil ve vyrovnávací branku na 1:1. Juniorka se snažila strhnout vedení na svou stranu. V 70. minutě přišla akce Jiráčka, přihrávka do pokutového území, ale Šorfa ve skluzu ani tentokrát netrefil branku. Další šance juniorky byla k vidění v poslední pětiminutovce, když Kopřiva kopal trestný kop. Jeho pokus mířil do odkryté části branky, ale Šorfa ve snaze změnit směr poslal míč nad branku. V nastaveném čase se ještě uvolnil Jiráček, opřel se do míče, ale jeho dobrá střela zamířila tesně vedle branky.
Branky: 1. Jón – 66. Máj z penalty. Rozhodčí: Hudeček – Burda, Turková; ŽK 2:2 (Vítek, Svůra – Máj, Kabyl). Diváků: 190.
Sestava juniorky: Ottmar – Svůra, Vítek, Gajdoš, Kopřiva – Held (86. Provazník), Vůjtěch, Jiráček, Kratochvíl (72. Zucker) – Jón (77. Čertík), Šorfa.