Sobota, 18. května

Fortuna ČFL, 27. kolo: Slavia Karlovy Vary – Povltavská FA.

Fortuna divize B, 27. kolo: Hvězda Cheb – Louny (16.00, Františkov Lázně), Ostrov – Slaný (17.00).

Krajský přebor mužů, 23. kolo: Citice – Lomnice (10.00), Dvory – Mariánské Lázně B (10.30), Vintířov – Královské Poříčí, Nové Sedlo – Lokomotiva Karlovy Vary, Chodov – Trstěnice (vše 17.00).

I. A třída mužů, 23. kolo: FC Cheb – Pila (pátek, 18.00), Františkovy Lázně – Sokolov B (10.15), Kraslice – Dolní Rychnov (10.30), Svatava – Skalná (14.00), Žlutice – Hvězda Cheb B (17.00).

I. B třída mužů, 23. kolo: Nová Role – Hranice (10.30), Teplá – Chyše (14.00), Plesná – Tři Sekery (17.00).

Krajský přebor dorostu, nadstavba: Ostrov – Horní Slavkov (10.00).

Krajská soutěž dorostu, nadstavba: Svatava – Františkovy Lázně (17.30).

Okresní přebor mužů Karlovarska, 23. kolo: Sadov – Bochov (14.00), Hroznětín B – Útvina, Sedlec – Merklín, Jáchymov – Dalovice (vše 17.00).

III. třída mužů Karlovarska, 23. kolo: Počerny – Chyše B (10.00), Hájek – Štědrá (17.00).

Okresní přebor mužů Sokolovska, nadstavba: Bukovany – Nové Sedlo B (17.00).

Okresní přebor mužů Chebska, 17. kolo: Kynžvart – Nový Kostel (14.00), Luby – Trstěnic B, Stará Voda – Hrozňatov (oba 17.00), Velká Hleďsebe – Vojtanov (18.00).

Běžci si opět podmaní město minerálních pramenů.
Mattoni Karlovy Vary Running Festival zpestří bitva volejbalistů a hokejistů

Neděle, 19. května

Krajský přebor mužů, 23. kolo: Slavia Karlovy Vary B – Hroznětín (10.00), Ostrov B – Toužim (17.00, Květnová).

I. A třída mužů, 23. kolo: Březová B – Nejdek (10.30), Loket – Aš/Hazlov (14.00).

I. B třída mužů, 23. kolo: Lipová – Horní Slavkov (10.30), Vojkovice – Dolní Žandov, Kolová – Kynšperk (oba 14.00), Královské Poříčí B – Březová (17.00).

Krajský přebor dorostu, nadstavba: Mariánské Lázně – Hvězda Cheb (10.00), Toužim/Chyše – Teplá (10.30), Sedlec – Sokolov B (17.00).

Krajská soutěž dorostu, nadstavba: Lomnice/Habartov – Chodov (10.00), Merklín/Abertamy – Nejdek/Nová Role (12.00), Loko KV/Dalovice – Sedlec B (14.00).

Okresní přebor mužů Karlovarska, 23. kolo: Dvory B – Bečov (10.30), Nejdek B – Stará Role (15.00), Děpoltovice – Božičany (15.30).

III. třída mužů Karlovarska, 23. kolo: Otročín – Žlutice B (14.00), Nové Hamry – Krásné Údolí (16.00), Stanovice – Abertamy, Kolová B – Potůčky (oba 17.00).

Okresní přebor mužů Sokolovska, nadstavba: Krajková – Lomnice B (14.30), Dolní Rychnov – Krásno (15.00), Svatava B – Oloví (17.00).

Okresní přebor mužů Chebska, 17. kolo: Křižovatka – Hranice, Loko Mariánské Lázně – Milhostov (oba 14.00).

Mistři zpátky na scénu! KV Arena přivítá utkání zlatého týmu.
Mistři zpátky na scénu! Skuhravý, Mensator, Kumstát zpět v KV Aréně