PÁTEK v 17.30 hodin
Okresní přebor: FK Jindřichovice – Baník Svatava (Cvrk).

SOBOTA v 17 hodin
Divize: Spartak Chodov – Přední Kopanina (Král, Vágner, Duchoň).

Krajský přebor: Sokol Citice – Union Cheb (10.30 – Hányš, Adamec, Cvrk), Baník Kr. Poříčí – Baník Habartov (Šmat, Hányš, Bubanec)

I. A třída: Olympie Březová – KEMA Skalná (Balhar, Vaněček, Francúz), SKF Kraslice – DDM St. Role B (Eliáš, Novotný J., Kroupa).

I. B třída: Sokol Kaceřov – Jiskra Březová (10.30 – Kozák, Francúz, Balhar).

Krajský přebor dorostu:
FK Baník Sokolov D – Union Cheb (10.00 – Bubanec), H. Slavkov – Sokolov B (10.00 – Vaněček).

Krajská soutěž dorostu: Loket – Žlutice (10.00 – Tichota), Březová – St. Role (10.00 – Buzna), Citice – Teplá (13.30 – Krejčí), Habartov – Drmoul (15.00 – Kobielský ml.)

Krajská soutěž žáků: H. Slavkov – Habartov (12.15 – Vaněček).

Krajský přebor přípravek: H. Slavkov – Chodov, Sokolov (hř. Školní ul., 14.00 – Hotěk)

Okresní přebor: 1. FC Vřesová – Olympie Březová B (v Božičanech – 15.00), SK Oloví – Baník Krásno (Melničuk).

Okresní soutěž: Sokol Šindelová – Baník Krásno B (10.15).

Okresní přebor žáků: Březová – Kynšperk (14.30 – Bubanec), Kraslice – Svatava (14.00 – Hányš).

Okresní přebor přípravek: D. Rychnov – Svatava, H. Slavkov (10.00), Vintířov – N. Sedlo, Lomnice (10.00), Bukovany – Habartov, Březová (10.00).

NEDĚLE v 17 hodin
Divize: FK Baník Sokolov B – Jirny (Dobrý, Fišer, Tereba).

Divize dorost: Sokolov – Česká Lípa (11 a 13.15 – Hodač, Janoušek, Rousek).

I. A třída: Baník Bukovany – Roats Rotava (16.00 – Aubrecht, Kučka, Adamec), Spartak Chodov B – Drmoul (15.00 – Nehasil, Janeček, Novotný M.).

Krajský přebor dorostu: Kraslice – Kr. Poříčí (10.00 – Šmat).

Krajská soutěž dorostu: N. Sedlo – Kynšperk (10.30 – Vaněček).

Krajský přebor přípravek:
Sokolov – Tachov, 1. FC K. Vary (u sp.haly – 13.00 – Bubanec), Chodov – M. Lázně, Ostrov (10.00 – Eliáš).

Okresní přebor: Baník Kr. Poříčí B – SK D. Rychnov B (Hányš), Baník N. Sedlo B – Spartak H. Slavkov B (15.00 – Melničuk), OSS Lomnice B – Dynamo Krajková (15.00 – Šmat)

Okresní soutěž: Sokol Chlum – FK Loket B (Bubanec).

Okresní přebor žáků: Citice – Rotava (10.00 – Bubanec), Bukovany – N. Sedlo (10.00 – Adamec), Lomnice – Krajková (10.00 – Hányš).

Okresní přebor přípravek:
Krajková – Kraslice, Kynšperk (14.00).