Na hřišti nováčka z Fulneku se zítra odpoledne představí fotbalisté Baníku Sokolov v utkání 3. kola druhé ligy. Po porážce na Slovácku (0:1) a domácí bezbrankové remíze s Příbramí čeká baníkovce třetí těžké utkání za sebou.
Toho si je trenér Boris Kočí vědom. „Je to ambiciozní mužstvo, které se netají myšlenkami postupu do nejvyšší soutěže. Mají tam zkušené hráče, ale my jedeme bodovat,“ dal si za cíl bývalý trenér Sparty. Jeho svěřenci do utkání vstoupí s jasnou taktikou. „Budeme hrát z dobrého obranného bloku a chceme využít rychlých brejků ke skórování,“ odtajnil Kočí recept, podle kterého by mohli baníkovci na Moravě uspět.
Svého soupeře má trenér přečteného. „V obraně je oporou bývalý prvoligový hráč Kovář, navíc má Fulnek vynikající útočnou fázi nejen díky Slončíkovi, ale také zásluhou velice šikovných krajních hráčů,“ všiml si kouč Sokolova a rovnou připoměl asi nejvýraznější hráče Fulneku.
Baníku však v utkání budou opět chybět útočník Michal Salák a záložník David Čada. „Oba stále laborují se zraněním,“ okometoval Kočí situaci. Napak fit by měl být Petr Jiráček, opora záložní řady Baníku. „V týdnu už trénoval a na utkání je připraven,“ ulevil si. Spolu s ním je už stoprocentně k discpozici útočník Tomáš Vondrášek. „Problémy se svalem odezněly, takže do utkání také nastoupí. Jeho hra teď půjde ještě víc nahoru,“ myslí si trenér. Chybět bude ještě Slovák Habai, který stále nemá registraci.