Například Sedlec doma pokořil ostrovskou rezervu, a to díky hattricku znovuzrozeného střelce Petra Krejsy. Dále pak Merklín, který se na výhru doma řádně nadřel, se tentokrát mohl spolehnout na sváteční střelce, kteří mu v souboji s béčkem Královského Poříčí zajistili svými přesnými zásahy tříbodový zisk. Na vojkovickém pažitu se odehrálo vše podstatné již v prvním poločase. Vojkovice, kterým patří v tabulce poslední příčka, nestačily na exdivizní Hazlov, který tak urval pátou podzimní výhru. Gólová přestřelka byla na programu v Kynžvartu, kde byl k vidění souboj nováčků soutěže, ve kterém poměřil síly Kynžvart a nejdecká rezerva. Nakonec se z výhry radovali domácí borci, když trikoty nejdeckého FK rozesmutnil především kynžvartský Jan Šprincl, který nasázel soupeři zpod Krušných hor čtyři z celkových pěti branek svého týmu. Překvapivě ztrácel i Loket, ten totiž uhrál na půdě Dolního Žandova pouze nerozhodný výsledek. Navíc padl i v následném penaltovém rozstřelu o bonusový bod. Na body nedosáhl ani nováček z Krajkové, který sice vedl na pažitu ve Studánce, ale po změně stran o vedení přišel a nakonec musel skousnout porážku. Ta ho navíc stála první pozici, na niž se rázem vyhoupl Habartov, který si poradil dvoubrankovým rozdílem v rámci sokolovského derby s výběrem Staré Chodovské.

I. B třída, výsledky:
Merklín – Kr. Poříčí B 4:3 (2:1). Branky: Švajka Mikuláš, Hladík Filip, Vodrážka Jiří, Denčev Marek – Soták Radek 2, Mikyska Milan.

Sedlec – Ostrov B 4:1 (3:1). Branky: Krejsa Petr 3, Fenkl Tomáš – Zeronik Josef.

Vojkovice – Hazlov 1:2 (1:2). Branky: Vorel Václav – Kamenický Miroslav, Tuček Michal.

Kynžvart – Nejdek B 5:4 (3:2). Branky: Šprincl Jan 4, Charvát Oto – Vašek Jan 2, Šlapa Petr, Halapej Michal.

D. Žandov – Loket 1:1 (1:1) – PK 4:1. Branky: Trešl Zdeněk – Ungr Jaromír.

Studánka – Krajková 4:3 (1:2). Branky: Bárta Vilém 2, Bláha Jiří, Müller Daniel – Lukeš Ladislav, Titěra Jan, Galajda Ondřej.

Habartov – St. Chodovská 3:1 (1:0). Branky: Tamajka Rudolf, Plechatý Milan, Tamajka Tomáš – Koranda Jiří.