V té se proti sobě postavily na stadionu v Drahovicích složený tým karlovarského 1.FC a karlovarské Lokomotivy a kombinovaný tým Nového Sedla a Chodova.

Roli favorita tvrdil tým z města minerálních pramenů, který nakonec dokráčel k dvouciferné výhře 11:0. Tím projel první část přeboru jako jediný tým bez hořkosti porážky a po zásluze ovládl podzimní část, kterou vyšperkoval titulem půlmistra.

O vítězi duelu bylo prakticky rozhodnuto již po prvním dějství, když Karlovaráci nasázeli soupeři ze Sokolovska sedm kousků. Vše načali již v 9. minutě, kdy spustil gólový karlovarský stroj přesnou ranou Lukáš Merkl.

Ten na chvilku pak odstavil v závěru prvního poločasu úspěšný střelec Aleš Jiskra, když navýšil rozdíl ve skóre na sedm branek. Po přestávce pak výběr z lázní pokračoval v gólových hodech, které zakončil v 72. minutě v podobě jedenácté trefy Miroslav Očko.

Varáci navíc korunovali výhru úspěšnou domácí sérií, která čítá pět zápasů bez ztráty bodu. Na prvním místě si pak vybudovali shodně pětibodový náskok před druhým týmem Ostrova a Nejdku a třetím chebským FC a Lipovou.

1.FC K.Vary/Loko KV – N.Sedlo/Chodov 11:0 (7:0). Branky: 9. Merkl Lukáš, 13. Černý Robin, 22. a 48. Lazarev Egor, 32. a 40. Nováček Vojtěch, 35. a 51. Žitný David, 42. Jiskra Aleš, 53. Gabriel Petr, 72. Očko Miroslav.