První část soutěže odstartovala ve velkém stylu. Hodně zlobily především týmy s postupovými ambicemi. Mariánské Lázně, kterým šéfuje z trenérské lavičky Štěpán Hirschl, si odbyly velmi úspěšnou premiéru, když na svém stadionu bez servítek zničily sedmi kousky karlovarskou Lokomotivu. Gólově řádil i loňský vítěz krajského přeboru z Březové, který se představil na hřišti staronového účastníka chebské Hvězdy. Tam si svěřenci březovského trenéra Petra Peterky s chutí zastříleli, když domácí výběr musel skousnout osmibrankový příděl.

Ostře sledovaný souboj mezi Ostrovem a Toužimí nakonec skončil dvoubrankovým vítězstvím Ostrováků, když se střelecky prosadil útočný tandem Tolar, Luksch. Neúspěšný vstup do soutěže zaznamenal na svém hřišti nováček z Chodova, který v ožehavém derby nestačil na výběr Nového Sedla, který nakonec spasil vítěznou brankou kápo Zbyněk Joza.

Tři body si vychutnal na úvod chebský FC, který doma slavil pohodovou čtyřbrankovou výhru nad Citicemi. Tu navíc zaznamenal před největší návštěvou kola, a to třemi sty diváky. V sokolovském derby, které bylo na programu v Královském Poříčí, kde se představila Lomnice, se po nerozhodném výsledku body dělily, když bonusový bod nakonec v penaltové loterii uzmula Lomnice.

Sypat popel na hlavu si mohli fotbalisté Nejdku, kteří vedli na půdě Kynšperku rozdílem tří branek. Nakonec však souboj skončil v řádné hrací době nerozhodně, a tak přišel na program penaltový rozstřel, který tým nejdeckého trenéra Mariána Meceleho dovedl do úspěšného konce, a dosáhl tak na druhý, bonusový bod.

Výsledkový servis:
FC Cheb – Citice 4:1
Chebané zasadili fotbalový knock-out hostům již v prvním poločase. V 8. minutě dostal prvním podzimním gólem chebský FC do vedení Petr Sedlák. Druhou branku měl na svědomí Radim Prokopec a první dějství uzavřel chebský Petr Lungu. Po změně stran sice vykřesal naději na lepší výsledek hostující Lukáš Mika, ale tu záhy nechal rozplynout v podobě čtvrté branky FC Jakub Anděl.
Branky: 8. Sedlák, 21. Prokopec, 41. Lungu, 63. Anděl – 60. Mika. Poločas: 3:0. Rozhodčí: Svatík – Henych, Hanilec, DS Novotný. ŽK: 1:2. Diváci: 300.
FC Cheb: Klier – Eschler, Benkovský, Altman (75. Dvořák), Koloc, Speierl, Lungu (87. Osvald), Sedlák, Vondrášek, Prokopec (84. Kutlák), Anděl. Trenér: Jiří Musil.
Citice: Moule – Bufka, Širochman, Rajtšlegr (81. Vilček), Psota (68. Šalena), Bílek, Pinta, Dlouhý, Kessl, Mika, Hamouz. Trenér: Lubomír Krupička.

Hvězda Cheb – Březová 1:8
Hořkou premiéru si odbyla na svém hřišti nově tvořící se chebská Hvězda pod taktovkou hrajícího kouče Radka Čížka, která hostila úřadujícího mistra krajského přeboru Březovou. Hosté ze Sokolovska nováčka soutěže nijak gólově nešetřili, když mu nastříleli celkem osm branek.
Branky: 66. Dobeš – 23. Bereczký, 32. Škoda, 45. Bereczký, 68. Fojtík, 73. Fojtík, 77. Šellong, 83. Šellong, 87. Čuchran. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Pešek – Štěřík, Tůmová, DS Adamec. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (84. Neumann). Diváci: 150.
Hvězda Cheb: Mácha – Dobeš, Žídek, Balák, Liguš, Hlivjak, Fidler, Neumann, Netrval, Klepáček (60. Čížek), Hampl. Trenér: Radek Čížek.
Březová: Kocourek – D. Peterka, Veselovský, Burkyt (46. P. Peterka), Eliáš, Neumann (61. Slabyhoudek), Šellong, Škoda (46. Čuchran), Kašpar (61. Šaloun), Bereczký, Domin (46. Fojtík). Trenér: Petr Peterka.

M. Lázně – Loko K. Vary 7:0
Mariánky, které se prezentují postupovým cílem, nakročily do podzimní části ve velkém stylu, když na svém hřišti zničily sedmi kousky karlovarskou Lokomotivu. Úspěšnou premiéru si odbyl na lavičce Mariánských Lázní kouč Štěpán Hirschl, naopak propadák svého týmu musel sledovat z lavičky Lokomotivy Daniel Kopřiva.
Branky: 2. Bílek, 18. Kovář, 31. Novák, 45. Bílek, 51. Šaliga, 62. M. Drahorád, 71. M. Drahorád. Poločas: 4:0. Rozhodčí: Cvrk – Peschel, Šuma, DS Hrabovský. ŽK: 0:3. Diváci: 100.
Mariánské Lázně: Šmejkal – Šaliga, Jakubík, Novák, Maule (78. Helembai), Kotous, M. Drahorád, Kavka, Kovář, Bílek (77. Olah), Holub (86. Dubský). Trenér: Štěpán Hirschl.
Lokomotiva KV: Nádler – Dvořák, R. Kolář, Veselský, Malcát, J. Kolář (55. Durdis), Kocmánek (46. Hájek), Riedl, Jelínek (78. Štípek), Kotrla (67. Žampach), Diviš. Trenér: Daniel Kopřiva.

Kynšperk – Nejdek 3:3 – PK 4:5
Patnáct minut před koncem zápasu vedl Nejdek rozdílem tří branek a málokdo věřil, že by o vítězství přišel. Jenže domácí hráči zvládli závěr duelu ve velkém stylu a třemi góly dovedli zápas do penaltového rozstřelu, ve kterém nakonec Nejdek uspěl, a bral tak, v uvozovkách, celkem dva body.
Branky: 75. Packert, 80. Bobčík, 88. Lhota (PK) – 28. Neudert, 64. Neudert, 72. J. Rutrle. Poločas: 0:1. Rozhodčí: M. Štěrba – Peschel, Cvrk, DS Tomášek. ŽK: 0:1. Diváci: 130.
Kynšperk: Kraus – Beran (67. Štryncl), Hanzlíček, Bobčík, Lhota, Carda, Packert, Najman, Marek, Orgoník, Panajotov (57. Lukáč). Trenér: Miloš Munka.
Nejdek: Franz – F. Rutrle, T. Jílek, Fr. Jílek, J. Rutrle – Kinkal, Valvoda, Falatek, Pachta – Sojka (86. Jílek), Neudert. Trenér. Marián Mecele.

Kr. Poříčí – Lomnice 2:2 – PK 3:4
Hosté šli do vedení již v 11. minutě, domácí však po změně stran dvěma góly otočili ukazatel skóre ve svůj prospěch, ale Lomnice bojovala a v závěru zaznamenala vyrovnání. V penaltovém rozstřelu pak Lomničáci dosáhli i na druhý, bonusový bod.
Branky: 55. Drobný, 68. Nguyen – 11. Prečan, 81. D. Novák. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Šmat – Šuma, Chrástecký, DS Rajtmajer. ŽK: 3:1. Diváci: 100.
Kr. Poříčí: Zelenka – Miksa, Hollý, Kričfaluši, Jelínek, Nguyen, Dufek (46. Číž), Boček (70. Bureš), Unger, Drobný (70. Friml), Půta. Trenéři: Miroslav Buják, Milan Gabrle.
Lomnice: T. Novák – Janovský, Čipera, Šváb, Zindl (72. Schrehart), Kníř, Prečan (86. Knaf), Maňák (70. Veselý), D. Novák, Malinkovič, Hauf. Trenér: Ladislav Litvák.

Ostrov – Toužim 2:0
Domácí hráči rozhodli o svém vítězství prakticky v závěrečné tříminutovce prvního poločasu, kdy vstřelili soupeři z Toužimi dvě branky.
Branky: 42. Tolar, 45. Luksch. Poločas: 2:0. Rozhodčí: Štěřík – Tůmová, Pešek, DS Vošmik. ŽK: 3:1. Diváci: 150.
Ostrov: Süttö – Tomáň, Glanc, Matoušek, D. Horváth (46. Novotný), J. Horváth, Kobera (76. Nýber), Liška, J. Vrba (80. Vraštil), Luksch, Tolar (88. Filák). Trenér: Ivan Filip.
Toužim: Bronec – Štětka, Vild, Hejkal, Čermák, Hudec, Borek, Drabík (82. Paluch), Klepal, Hotěk (60. Bláha), Nezval. Trenér: Marek Daněk.

Chodov – Nové Sedlo 1:2
Sokolovské derby načali lépe hosté, které poslal do vedení Sattler, za domácí však v závěru prvního dějství srovnal Parth. Po změně stran pak zajistil Baníku tříbodovou radost kapitán Joza.
Branky: 45. Parth – 16. Sattler, 71. Joza. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Henych – Hanilec, Ďugel, DS Vorel. ŽK: 1:3. Diváci: 250.
Chodov: Dutz – Dušek, Bečvář, Boči, Frána, Vachník (70. Geberth), Klubal, Kopecký (76. Kruliš), Vild, Parth (79. Javorský), Roulich. Trenér: Petr Vakeš.
Nové Sedlo: Pelech – Vican, Macák, Lakatoš, Šebl, Sattler (55. Petřík), B. Rychna, Škarda (80. Tefr), Karásek, Kaňok (88. Pešák), Joza. Trenér: Stanislav Suchý.