Nováček soutěže totiž zamíří do Březové, která nejenže vévodí bez ztráty bodu tabulce, ale také je nejlépe střílejícím týmem, což může přinést další gólové hody.

Šlágr kola bude na programu na ostrovském pažitu, kde se postaví tamní FK chebskému FC, které taktéž neztratilo na podzim ani bod. Třetí do party, a to nejdecký FK, se bude mít co otáčet, jelikož dorazí ambiciózní Mariánské Lázně.

Citice budou spoléhat na své specifické hřiště, na kterém vyzvou poslední chebskou Hvězdu, a karlovarská Lokomotiva bude chtít odčinit propadák z uplynulého kola na hřišti Lomnice.

Najet na vítěznou vlnu se pokusí před svými fanoušky Nové Sedlo, které poměří své síly v derby s Kynšperkem, a fotbalově horko bude v Toužimi, kde se představí celek Královského Poříčí.

Krajský přebor, 3. kolo: Březová – Chodov (sobota, 10.30), Citice – Hvězda Cheb (sobota, 15.00), Nové Sedlo – Kynšperk (sobota, 17.00), Ostrov – FC Cheb (sobota, 17.00), Lomnice – Lokomotiva K. Vary (sobota, 17.00), Nejdek – Mariánské Lázně (sobota, 17.00), Toužim – Královské Poříčí (neděle, 17.00).