Dohrávka 16. kola

Spartak Horní Slavkov B-  Baník Bukovany 5:5 (2:2), PK 3:0. Gólovou přestřelku musely v Horním Slavkově rozřešit až penalty, v nich se ale hostům vůbec nedařilo, a domácí tak uzmuli po remíze alespoň druhý prémiový bod.

Branky: Pazdera Jiří 2, Křemen Martin 2, Zázrivec František Psota Daniel 3, Žába František, Praženka Bohuslav; Rozhodčí: Pešek Pavel. ŽK: 0:1. Diváci 30.

Sokol Šindelová - Baník Krásno 2:2 (2:1), PK 8:9. Rozstřel ze značky pokutového kopu určil vítěze i v Šindelové, kde se představilo Krásno. Na rozdíl od Horního Slavkova si tady dvacítka diváků mohla penalty řádně užít, střelci proměnili celkem 17 pokusů.

Branky: Salva Tomáš, Mareš Václav Václavík Kristián 2; Rozhodčí: Sieber Josef. ŽK: 5:1. Diváci: 20.

20. kolo

Baník Bukovany - Spartak Chodov B 3:7 (2:4). Předposlední Bukovany doma na druhý celek tabulky nestačily, třikrát sice rozvlnily síť hostí, ale samy musely vytahovat míč ze své branky hned sedmkrát.

Branky: Onody Ladislav, Saska Jiří, Hums Oliver Kovařík Tomáš 3, Jesipčuk Radek 2, Vild Adam, Jiroušek Jakub; Rozhodčí: Sieber Josef. ŽK: 6:3. ČK: 1:0. Diváci: 60.

SKF Kraslice - SK Dolní Rychnov B 5:1 (2:0). Vedoucí Kraslice doma proti celku ze spodní části „okresu" nezaváhaly a připsaly si na své konto šestnáctou výhru sezony.

Branky: Doboš Lubomír 2, Procházka Tomáš, Šiman Jakub, Salay Otto Jedlička Jan; Rozhodčí: Coufal Jaroslav. ŽK: 0:2. Diváci: 70.

Sokol Šindelová - Baník Svatava 1:4 (1:3). Svatava po bodové ztrátě s Kynšperkem znovu vyhrála, a bodovala tak již v šestém utkání v řadě.

Branky: Fujan Josef Pippenbacher Tomáš 2, Rajtšlegr Tomáš, Popovič Pavel. Rozhodčí: Godža Ladislav. ŽK: 1:1. Diváci: 45.

TJ Staré Sedlo - FK Jindřichovice 3:3 (2:1), PK 3:2. Utkání kola se hrálo ve Starém Sedle, kde na sebe narazily celky, kterým se na jaře daří. Staré Sedlo získalo před tímto zápasem 14, Jindřichovice 12 bodů. Dobrou formu oba týmy prokázaly i tentokrát. Po devadesáti minutách skončil zápas nerozhodně, v penaltách potom získalo Staré Sedlo druhý bod.

Branky: Feistl Petr, Urban Karel, Michalec Lukáš Surový Karel 2, Fojtík Eduard. Rozhodčí: Šeda Pavel. ŽK: 2:5. Diváci: 62.

Baník Union Nové Sedlo B - Baník Krásno 0:3 (0:0). Šedesátka diváků se přišla podívat na zápas osmého Nového Sedla s desátým Krásnem. Fanoušci však přihlíželi výhře hostujícího celku. První poločas ještě skončil bez gólů, ve druhé půli se však Krásenští trefili třikrát a odvezli si všechny body.

Branky: Kvapil Matěj 2, Lorenz Wolfgang. Rozhodčí: Košina Josef. ŽK: 4:0. Diváci: 60.

Spartak Horní Slavkov B - TJ OSS Lomnice B 4:1 (2:0). Fotbalisté Lomnice odešli v jarní části okresního přeboru poprvé z trávníku bez alespoň jednoho získaného bodu. Branky: Drobný Jiří 2, Křemen Martin 2 Oršula Jan. Rozhodčí: Melničuk Vladimír. Diváci: 50.

Slavoj Kynšperk B - Olympie Březová C 4:2 (2:0). Kynšperské béčko potvrdilo u své lávky roli favorita.

Branky: Lhota Jan 2, Svůra Michal, Packert Daniel Hradský Stanislav, Body Dominik. Rozhodčí: Vaněček Petr. Diváci: 30. (zpa)