Dohrávka 16. kola

Baník Union Nové Sedlo B - SKF Kraslice 4:8 (0:5). O své výhře rozhodly vedoucí Kraslice již v prvním poločase, který vyhrály 5:0. Hattrick v dresu kraslického celku zaznamenal Procházka.

Branky: Tefr Tomáš 2, Kubelka Milan, Šebl Patrik Procházka Tomáš 3, Studeník Tomáš 2, Salay Otto 2, Müller Petr. Rozhodčí: Peschel Filip. ŽK: 3:1. Diváci: 40.

23. kolo

TJ Staré Sedlo - Sokol Šindelová 3:0 (0:0). Vítězná série Starého Sedla pokračuje, i když padesátka diváků si musela na góly proti poslední Šindelové počkat až do druhého poločasu.

Branky: Hajdu Jan, Feistl Petr, Schildbach Marek. Rozhodčí: Grůza David. ŽK: 1:3. Diváci: 50.

FK Jindřichovice - Spartak Horní Slavkov B 7:0 (3:0). Slavkováci museli po porážce od Březové skousnout další hořkou pilulku, tentokrát v podobě sedmigólového výprasku na půdě Jindřichovic.

Branky: Havlík Tomáš 2, Fojtík Eduard 2, Surový Karel 2, Hudák Roman. Rozhodčí: Procházka Jaroslav. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Baník Svatava - Baník Bukovany 5:0 (2:0). V derby dvou Baníků ten domácí svatavský potvrdil roli favorita, předposlední Bukovany si odvezly ze hřiště čtvrtého celku tabulky „bůra".

Branky: Lídl Antonín 2, Proft Vlastimil, Holub Robert, Juhár David. ŽK: 0:1. Diváci: 45.

Slavoj Kynšperk B - BU Nové Sedlo B 6:1 (3:0). Novému Sedlu se nezadařilo ani ve druhém utkání týdne, po porážce od Kraslic Baník Union nebodoval ani v Kynšperku. Naopak Slavoj po dvou porážkách znovu zabral.

Branky: Borecký Milan, Čermák Vladimír, Lhota Jan, Orgoník Tomáš, Carda Michael, Najman Martin Šebl Patrik. Rozhodčí: Hrnčál Jiří. Diváci: 30.

Olympie Březová C - SKF Kraslice 0:4 (0:2). Krasličtí nezaváhali ani na půdě Březové a díky zaváhání druhého Chodova v Dolním Rychnově a vlastní vítězné dohrávce v Novém Sedle zvýšili svůj náskok v čele tabulky rovnou na osm bodů.

Branky: Studeník Tomáš 2, Salay Otto 2. Rozhodčí: Kobielský Julius. ŽK: 0:1. ČK: 1:0. Diváci: 30.

TJ OSS Lomnice B - Baník Krásno 7:1 (4:0). Utkání sedmého s desátým týmem okresního přeboru skončilo v Lomnici vysokou výhrou domácího celku.

Branky: Hauf Stanislav 2, Dlesk Tomáš, Macek Roman, Knaf Radek, Veselý Jan, Němeček Vojtěch Šereda Karel. Rozhodčí: Vaněček Petr. Diváci: 72.

SK Dolní Rychnov B - Spartak Chodov B 3:3 (0:2), PK 4:2. Chodov v Dolním Rychnově vedl v poločase o dvě branky, nakonec však skončilo utkání po devadesáti minutách remízou. O výhře tak musely rozhodnout pokutové kopy a v těch byli úspěšnější domácí. Za Rychnov obstaral všechny tři branky před penaltami Petr Kokoška.

Branky: Kokoška Petr 3 Jesipčuk Radek, Dolejš Vladimír, Parth Richard. ŽK: 0:1. Diváci: 30.