Je to nováček z Kynšperka, ten totiž ve třech duelech vyšel bodově naprázdno. A ani ve čtvrtém pokračování soutěže ho nečeká nic lehkého, když na svém stadionu přivítá ostřílenou exdivizní Toužim. Kvalitní souboj je nachystán i na půdě vedoucího celku z Královského Poříčí, tam se představí druhý nováček soutěže, a to karlovarská Lokomotiva, která bude chtít urvat nejméně bod.

Sokolovské derby bude na programu v Březové, kde tamní jedenáctka bude hostit Lomnici. Březováci budou v tomto souboji plnit roli favorita, což slibuje řádnou střeleckou podívanou. Udržet se na vítězné vlně bude chtít i Ostrov, který se bude prát o další bodový zisk s týmem chebského FC. Kvalitu slibuje utkání Nového Sedla a Staré Role, ve kterém se postaví proti sobě dva nejlepší kanonýři obou klubů, a to novosedelský Filip Škarda a starorolský Roman Voborský.

Bodovat naplno budou chtít i hráči nejdeckého FK, kterým se postaví na jejich stadionu do cesty Horní Slavkov. Na stejné vlně se ponese i souboj Citic, které na svém rozměrově malém hřišti přivítají Františkovy Lázně.

Krajský přebor, 4. kolo: Březová – Lomnice (sobota, 10.30), Citice – Františkovy Lázně (sobota, 15.00), Nové Sedlo – Stará Role, Ostrov – FC Cheb, Nejdek – Horní Slavkov, Královské Poříčí – Lokomotiva K. Vary (vše sobota, 17.00), Kynšperk – Toužim (neděle, 16.00).