Poříčí šokovalo přebor: obralo lídra o dva body

SOKOLOV - Vynikající výsledek uhrál na svém hřišti nováček krajského přeboru z Kr. Poříčí, který remizoval s exdivizními Trstěnicemi.

28.8.2007

Milan Gabrle.Foto: DENÍK

Ve 4. kole krajského přeboru se nováček soutěže z Poříčí vytáhl, když doma remizoval s exdivizním celkem Trstěnic.
Baník Kr. Poříčí -FC Rozvoj Trstěnice 3:3

Po úvodních minutách, kdy se oba celky oťukávaly, měl první šanci hostující Chval, ale Kiss jej vychytal. Pak si domácí gólman poradil i s nájezdem Hořínka. Jenže ve 29. minutě právě Hořínek s Gubánim vypracovali gólovku pro Chvala a ten po zemi z vápna otevřel skóre – 0:1. Tentýž hráč pak přestřelil. Z brankové čáry pak při pokusu Gubániho míč vyhlavičkoval Erhart. Baník se vyrovnání dočkal ve 36. minutě, kdy byl ve vápně faulován Reismüller a z penalty se trefil Monhart – 1:1. O minut později poslal Dufek krásným pasem do šance Reismüllera, který s klidem upravil na 2:1.
Po dvanácti minutách druhé půle spálil tutovku hostující Novák, který netrefil z pár metrů prázdnou bránu. Vyrovnat se Trstěnicím podařilo v 62. minutě, když Šimek našel nekrytého Chvala a bylo to 2:2. V 70.minutě našel Monhart pěkným centrem Dubaje, jehož hlavička jen těsně minula šibenici. V 75. minutě přišla nádherná akce hostů, Chval přesnou přihrávkou našel Hořínka, ten se uvolnil kličkou a střelou o tyč přivedl svůj celek opět do vedení – 2:3. V dramatickém závěru nejprve hlavičku Monharta hosté srazili, vzápětí na druhé straně Kiss reflexivně vyrazil střelu Chvala. Baník soupeř ke konci sevřel a v tlaku dal vyrovnávací gól. V 86. minutě pronikl k brankové čáře Monahrt, na jeho centr naskočil Dubaj a zblízka doodkryté brány vyrovnal.
Poločas 2:1. Branky: 37. Monhart z PK, 38. Reismüller, 86. Dubaj – 29. a 62. Chval, 75. Hořínek. Rozhodčí: Berka – M. Štěrba, Rousek; ŽK 2:3 (44. Dufek, 48. Dubaj – 11. Chval, 36. Stránský, 69. Bartůněk). Diváci: 150.
Sestava domácích: Kiss – Dubaj, Monhart, Dufek, Erhart – Vévoda (69. Záloha), Tesař, Král, J. Jelínek – Rajchrt, Reismüller (90. Ticháček).
Sestava hostů: Černý – Ston, Hanko, Bartůněk, Stránský – Novák, Roháč, Chval, Šimek – Hořínek, Gubani (46. Hanus).

Po duelu se pak k utkání krajského přeboru vyjádřili trenéři z obou týmů.
Hostující Zdeněk Slowik pověděl: „Je to naše první bodová ztráta. I nadále jsme ale neporaženým týmem, a na to, jak jsme v létě obměnili kádr jsem rád, že jsme tam kde jsme. Faktem ale zůstává, že jsme přijeli do Poříčí vyhrát. V zápase jsme dvakrát vedli a o výhru přišliv závěru. Přitom jsme měli šancí více. Nezbývá ale než konstatovat, že domácí, kteří mají ve svém kádru celou řadu zkušených hráčů, si svým nasazením bod za remízu vybojovali A to jim upřít nejde.“
Domácí trenérské duo bylo spokojené. „Na utkání se silným soupeřem jsme se poctivě připravili. Hráči si hrábli na dno svých sil a v zápase odvedli maximum co v nich je. Kvalitnímu soupeři jsme čelili nejen bojovností, ale i naši zkušení hráči vnesli do utkání fotbalovost a svým výkonem strhli ty ostatní. Za jejich výkon jim patří určitě velký dík,“ chválil po trenér Míra Buják.
Jeho kolega Milan Gabrle jej v hodnocení doplnil. „Tenhle zápas jsme předem určitě nepovažovali za prohraný. Soupeře jsme viděli týden předtím v Dolním Rychnově a věřili jsme si. Do utkání jsme šli s tím, že nějaké body vybojujeme. A i když jsme dvakrát prohrávali, zvládli jsme ho a v závěru uhráli plichtu. Hodně nás podržel brankář Kiss. Zápas se musel divákům líbit, padlo šest pěkných gólů, my odvedli maximum a remíza je nám odměnou,“ dodal poříčský kouč.

28.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 15 000 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče Pečovatelka - pracovník přímé péče. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 19500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - osobně, po předchozí telefonické domluvě (721 940 521), v sídle organizace Jiřího z Poděbrad 2046, Sokolov, , Kontaktní osoba: Bc. Magdalena Osičková - ředitelka, e-mail:m.osickova@volny.cz, 721 940 521, , Upřesňující informace:, - Splnění odborné kvalifikace - rekvalifikační, akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách;, - další požadavek: nutno hovořit a psát v českém jazyce., , Nástup: možný ihned…, , , Nabízíme:, - 5 týdnů dovolené, - stravenky, , Pracovní doba: pružná pracovní doba , , Místo výkonu práce: Sokolov - terénní péče o klienty (seniory a zdrav. postižení občané). Pracoviště: Centrum sociálních služeb sokolov, o.p.s., Jiřího z Poděbrad, č.p. 2046, 356 01 Sokolov 1. Informace: Magdaléna Osičková, +420 721 940 521. Výroba - Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení 14 900 Kč Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená Obsluha vstřikovacích lisů. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 23. Poznámka: Způsob kontatku uchazeče:, - e-mailem: KD-sokoplast@seznam.cz , , Upřesňující informace:, - obsluha vstřikovacích lisů a ostatních strojních tech. s tím související, , Požadujeme: jakékoliv vzdělání zakončené maturitní zkouškou , , Místo výkonu práce: Dolní Rychnov. Pracoviště: Kd sokoplast s.r.o. -001, Bergmannova, č.p. 537, 356 04 Dolní Rychnov. Informace: Helga Somorovská, . Výroba - Výroba Seřizovači 24 000 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Soustružník - konvence. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 31000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Způsob kontaktu uchazečů:, - telefonicky Po až Pá v době od 6,30 h do 14,30 h - Ilona Lišková, Štěpán Javůrek , 352 619 220, 352 619 275, - e-mailem: i.liskova@chodos.cz, s.javurek@chodos.cz, , Upřesňující informace:, - znalost technické dokumentace, nástrojů, přípravků a měřidel ve strojírenství, - technologie soustružení, , Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, další benefity dle aktuálního programu, , Místo výkonu práce: Nejdecká 814, 357 35 Chodov. Pracoviště: Chodos chodov s. r. o., Nejdecká, č.p. 814, 357 35 Chodov u Karlových Var 1. Informace: Štěpán Javůrek, +420 352 619 275,604 225 553. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 25 000 Kč Učitelé na 1. stupni základních škol Učitel/ka ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - e-mailem: michaela.sebova@skolamanesova.cz, , Nástup do zaměstnání: dle dohody, , Místo výkonu práce: Sokolov. Pracoviště: Gymnázium, základní škola a mateřská škola mánesova s.r.o., Mánesova, č.p. 1672, 356 01 Sokolov 1. Informace: Michaela Šebová, +420 605 237 675.