Pětadvacáté kolo krajského Fincentrum přeboru opět přineslo několik zajímavých výsledků. Tím nejzásadnějším je remíza lídra tabulky, sokolovské juniorky, na půdě Citic.
Vedoucí tým si tak připsal na své bodové konto již čtvrtou ztrátu, i přesto si udržel v čele tabulky solidní osmnáctibodový náskok před chebským Unionem Cheb.
V rámci chebského derby totiž Hazlov doma taktéž remizoval s chebským Unionem. V dalším derby, tentokrát tom lázeňském, uštědřily střelecké školení Mariánským Lázním Františkovy Lázně.
V rámci sokolovského derby si připsalo veledůležité vítězství nad nováčkem z Bukovan Nové Sedlo. To nasázelo soupeři na svém hřišti půl tuctu gólů a v tabulce se posunulo již na dvanáctou pozici.
Naopak ve výsledkové mizérii pokračuje karlovarská Lokomotiva, která se usadila v suterénu tabulky na poslední, sedmnácté příčce. Tentokrát na svém stadionku na Růžovém Vrchu nestačila na jedenáctku ašské Jiskry.
Dobře rozehrané utkání, ve kterém šlo prakticky o šest bodů, nedovedl do vítězného konce na půdě Drmoulu vintířovský Baník, který se nakonec poroučel ze hřiště bez bodového zisku.
Na třetí místo se vyhoupla po čtyřbrankové výhře Stará Role, která si v klidu poradila s Chodovem.

Výsledkový servis:

Nové Sedlo – Bukovany 6:3
Veledůležitou výhru zařídil domácímu výběru exmerklínský kapitán Jiří Kučera, který se dvakrát zapsal do střelecké listiny. Jednou se poté radovali ze vstřelené branky i jeho spoluhráči Stanislav Suchý a Pavel Suchý, Lukáš Macák a Bedřich Rychna. Za hosty korigovali ukazatel skóre do konečné podoby přesnými zásahy Petr Pařil a Tomášové Krupička a Ouředník.
Branky: Kučera 2, St. Suchý, P. Suchý, Macák, Rychna – Pařil, Ouředník, Krupička. Poločas: 3:1. Rozhodčí: Svatík – Henych, Aubrecht, DS J. Novotný.
Drmoul – Vintířov 2:1
Vintířov sahal v Drmoulu po třech bodech pouze v prvním poločase, když se mezi tři tyče trefil Roman Prokop. Po změně stran domácí výběr předvedl střelecký obrat, o který se zasloužili Jan Šaliga a Marek Langer.
Branky: Šaliga, Langer – Prokop. Poločas: 0:1. Rozhodčí: Hányš – Fraško, Janoušek, DS J. Novotný.
Hazlov – Union Cheb 1:1
V chebském derby padaly branky pouze v prvním poločase, když se za domácí jedenáctku brankově radoval Lukáš Komberec, za hosty poté Milan Kohout.
Branky: Komberec – Kohout. Poločas: 1:1. Rozhodčí: Henych – Vokoun, Kobielský, DS Zdvihal.
Citice – Sokolov B 2:2
Nečekanou ztrátu si připsal lídr ze Sokolova na půdě Citic. To když zařídil domácí jednobrankové vedení ve 36. minutě Radek Pinta. Po změně stran však baníkovci otočili brankami z kopaček Petra Plevy a Milana Novotného ukazatel skóre ve svůj prospěch, ale poté se zapsal do střelecké listiny v 72. minutě citický Petr Širochman, který rozhodl o překvapivé dělbě bodů.
Branky: 36. Pinta, 72. Širochman – 60. Pleva, 67. Novotný. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Janoušek – Fraško, Hányš, DS Kozel.
Loko K.Vary – Aš 1:2
V dalším utkání, ve kterém šlo o šest bodů, karlovarská Lokomotiva zkolabovala. Naopak hosté se mohli radovat po trefách Zdeňka Šilera a Jakuba Jarausche ze zisku tří bodů. Za domácí upravil skóre do konečné podoby přesnou ranou Jakub Diviš.
Branky: Diviš – Šiler, Jarausch. Poločas: 0:0. Rozhodčí: Adamec – Cvrk, Pešek, DS Tomášek.
Mar. Lázně – Fr. Lázně 0:4
Lázeňské derby režíroval střelecký dirigent františkolázeňských kohoutů Michal Iterský, který si v derby připsal na své konto hattrick. Čtvrtou branku Frantovek poté obstaral Radek Kříž.
Branky: Iterský 3, Kříž. Poločas: 0:3. Rozhodčí: Nehasil – M. Štěrba, Tichota, DS Fibrich.
Chodov – St. Role 0:4
Dvě branky vítěze vstřelil Jan Stýblo, o další dvě se podělili Aleš Sochor a Martin Kuboň.
Branky: Stýblo 2, Kuboň, Sochor. Poločas: 0:2. Rozhodčí: Hlavatý – Kobielský, Janeček, DS Skála.

Utkání SK Toužim – Baník Královské Poříčí skončilo po uzávěrce.