Největší překvapení si na své konto, stejně jako v uplynulém kole, připsali fotbalisté hroznětínské Olympie, když doma uhráli nerozhodný výsledek s Bukovany. Veledůležité body pak získala taktéž na domácí půdě Olympie, tentokrát ta březovská, která udržela svou výhrou tým Kraslic na sestupové příčce.

Poslední Skalná vyfasovala doma od Lomnice pětibrankový rozdíl. Na stejné přídělové vlně se pak vezli i hráči Dolního Rychnova, kteří pěti góly sestřelili Horní Slavkov.

V derby Rolí uspěla nad tou Starou ta Nová, která vyhrála derby na hřišti u novorolského rybníka dvoubrankovým rozdílem. Chebský FC poté pokořil čtyřmi góly chodovské béčko a Drmoul povinně vydřel tři body na hřišti Rotavy.

Výsledky, 25. kolo

Olypie Březová – Kraslice 2:0 (1:0)
Hodně důležité vítězství březovské Olympii vystříleli Pavel Neumann a Miroslav Lelek. Před 85 diváky rozhodoval utkání arbitr Svatík.
ŽK: 1:1.

Nová Role – St. Role B 3:1 (1:0)
Novoroláci v derby Rolí tahali vždy za delší provázek. Jednou se trefil do svatyně Staré Role matador Vladimír Nitsch a stejně si počínali i jeho kamarádi v dresu Nové Role Tomáš Chlup a Martin Šourek. Za hosty obstaral jedinou brankovou radost mladíček Robert Fáber.

Rotava – Drmoul 0:1 (0:0)
O vítězství favorizovaného Drmoulu rozhodli po obrátce stran nechtěně domácí hráči, kteří si vstřelili vlastní branku.

Dolní Rychnov – Horní Slavkov 5:0 (3:0)
Dvě branky domácích obstaral Tomáš Szako. Dvakrát skóroval i dolnorychnovský benjamínek Jan Stejspal, když jednu trefu zaznamenal z pokutového kopu. O pátou trefu Rychnováků se pak zasloužil David Srb. Před padesátkou fandů řídil utkání sudí Kobileský.
ŽK: 4:3. ČK: 0:1.

Skalná – Lomnice 0:5 (0:2)
Dvakrát se radoval ze vstřelené branky lomnický Marek Pitner, jednou pak i jeho spoluhráči Ludvík Maňák, Josef Janovský a Petr Malinkovič.

Další výsledky: Chodov B – FC Cheb 1:4 (1:1), Hroznětín – Bukovany 1:1 (0:1).