Již posedmé se roztočil fotbalový kolotoč jménem Fincentrum krajský přebor a diváci se měli opravdu na co dívat. Hlavně ti, kteří fandili domácím celkům.
V sedmi odehraných zápasech padlo dohromady čtyřicet dva branek. Nejvícekrát si zakřičeli gól fanoušci Viktorie Mariánské Lázně. Velice bohaté utkání na přesné střely bylo i ve Vintířově. Dva celky nasypaly soupeřům populárního „bůra“.


Žlutice – N. Sedlo 1:0 (0:0).
Žlutice jsou momentálně jako nováček největším překvapením soutěže. Doslova se dají nazvat štikou. Jako správný dravec bojují a v jejich případě i bodují.
Branky: Strejček Matěj. Rozhodčí: Kobielský Julius, Cvrk Miroslav, Bušek Josef, DS Strmiska Josef. ČK: 1:0 (Metlička Jaroslav).
Vintířov – Fr. Lázně 7:3 (2:0).
Na půdu vintířovského Baníku přijeli ´kohouti´ z Františkových Lázní a nejraději by na celé utkání co možná nejrychleji zapomněli. Domáci střelci Lukáš Müller a Patrik Gössl byli hodně při chuti a na cestu soupeři každý z nich nadělil hattrick.
Branky: Müller Lukáš 3, Gössl Patrik 3, Klemera Michal - Iterský Michal 2, Čížek Radek.
Hv. Cheb – D. Rychnov 4:2 (1:0).
Na stadionu Lokomotivy v Chebu hostila Hvězda Dolní Rychnov. Domácí měli utkání pod kontrolou a čtyřmi brankami rozhodli o svém konečném vítězství. Dvakrát se trefil Hudeček a po jedné brance přidali Macháček a Šneberger. Za hosty dvěma brankami korigoval Evžen Klemm.
Branky: Hudeček Pavel 2, Macháček Lukáš, Šneberger David - Klemm Evžen 2. Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Fraško Jaroslav, Vokoun Tomáš, DS Vošmik Václav.
Chodov – Bukovany 5:0 (1:0).
Kočí, Vachník, Koranda a Šteg. To jsou střelci Spartaku Chodov, který si vyšlápl na poslední tým tabulky z Bukovan. První poločas sice hosté ještě stíhali, když se do šaten odcházelo za stavu 1:0, ale ve druhé půli už jasně dominovali domácí.
Branky: Šteg Ondřej 2, Koranda Jiří, Vachník Martin, Kočí Lukáš. Rozhodčí: Hányš Martin, Kobielský Julius, Tichota Martin, DS Rajtmajer Jan. ČK: 0:1 (Balada Lukáš).
Ostrov – Toužim 2:2 (2:0).
Jak Ostrov, tak i Toužim patří mezi nejsilnější týmy krajského přeboru. Tento souboj gigantů ale vítěze nepřinesl, i když domácí dali tři branky. Jedna totiž padla do jejich branky, a když se prosadil ještě Drábík, tak bylo jasné, že se body budou dělit rovným dílem.
Branky: Dušek Jakub, Tolar Jan - Drabík David, vlastní. Rozhodčí: Krejčí Tomáš, Vaněček Petr, Hodač Petr, DS Novotný Josef.
H. Slavkov – St. Role 0:5 (0:2).
Jakub Diviš v dresu DDM Stará Role řádil v Horním Slavkově jak Černá ruka. Jeho střelecké pokusy si našly svoji pravou cestu do branky hned čtyřikrát. Bohužel pro domácí se nenašel nikdo, kdo by byl schopen „zabijáka“ ze Staré Role zastavit.
Branky: Diviš Jakub 4, Voborský Roman. Rozhodčí: Chládek Miroslav, Šmat Robert, Melničuk Vladimír, DS Gendráč Miloslav.
Mar. Lázně – Citice 11:0 (7:0).
Když se daří, tak se daří. Viktoria Mariánské Lázně si smlsla na Citicích. Všechno, co mohlo spadnout do branky hostí, tam také spadlo. Honzové Bílek a Kovář nastříleli hattrick. Vlasta Semančík přidal po dvou brankách. Do listiny střelců se zapsali ještě Tomáš Kabelák, Roman Csekés a Michal Drahorád.
Branky: Kovář Jan 3, Bílek Jan 3, Semančík Vlastimil 2, Kabelák Tomáš, Csekés Robert, Drahorád Michal. Rozhodčí: Mašek, Havránek Martin, Vocelka, DS Tomášek Miroslav.