V minulém kole divizním mladíkům nevyšel zápas v Libiši, kde prohráli 2:0. "Tam se nám nepovedl začátek utkání, kdy jsme po chybě Dubna a Bertelmana prohrávali po dvaceti minutách 2:0. Hráči vůbec nepochopili to, co jsme po nich před zápasem chtěli. Libiš hraje doma zatažený fotbal na dva rychlé útočníky a náš úkol byl roztáhnout hru do krajů, měli jsme na to typy hráčů, Frohna a Novák z áčka, to samé Jón. Jenže po dvaceti minutách jsme mohli jít klidně do kabin. V tu chvíli by se mi hodil time-out, abychom se probrali," zlobil se trenér při vzpomínce na předchozí duel. "Vynikající zápas odehrál pouze Gajdoš. Nebýt jeho, tak v Libiši dostaneme o několik branek víc. A měřítko ještě snesl Jón," chválil Matejka hráče.

Na zápas do Chomutova ale nejel kvůli povinnostem u áčka, které hrálo v Praze s Krčí. V utkání tak zaskočil šéftrenér Vítězslav Hejret. "Utkání ovlivnilo hned prvních deset minut, kdy jsme dostali dva rychlé góly. Pak jsme sice hru vyrovnali, ale naší snahu otupilo vyloučení Jóna chváli před poločasem. To nás srazilo trochu dolů psychicky," myslí si Hejret. Po změně stran ale baníkovci se soupeřem drželi dlouho krok. "Takových dvacet minut jsme i v desíti bojovali a vypadalo to, že ten stav udržíme až do konce. Pak nás ale srazila třetí branka a bylo po zápase. A to ještě brankář Dvořák dvě tutovky chytil," dodal Hejret. "Výsledek upřímně odpovídá tomu, co se na hřišti dělo," přiznal po utkání.

Trenér juniorky Milan Matejka se už těší na konec podzimní části. "Už aby bylo po podzimu. Přes zimu musíme něco s naším úzským kádrem udělat. Přes prázdniny nám trénovalo dost hráčů, teď už začaly školy a na tréninky je nás kolem osmi. A to se toho moc natrénovat nedá. V týdnu se ale musíme dát dohromady a v nedělním zápase s béčkem Kladna se pokusíme po době zase zabodovat," podotkl Matejka.