Výběr chebské Hvězdy v konkurenci pěti výběrů, které se na mistrovství nominovaly, projel turnajem bez hořkosti porážky, když dosáhl na tři výhry a jednu remízu. To hráčům zaručilo v historii klubu premiérový futsalový mistrovský titul.

„Mistr České republiky ve futsale, to je zážitek na celý život, o kterém jednou budu vyprávět dětem a vnoučatům,“ neskrýval dojetí nad velkým a nezapomenutelným zážitkem trenér Hvězdy Cheb Jiří Stehlík.

A nebylo divu. Hvězda prokázala, že umí i na palubovce, když do turnaje vstoupila výhrou 3:0 nad FK Slavoj Řevnice. K tomu pak přidala cennou výhru 1:0 v západočeském derby, ve kterém udolala SK Klatovy.

Zdroj: Youtube

Ještě cennější výhru ukořistili hráči Hvězdy v bitvě s Futsal Club Ostrava, který porazili 3:1, a vše pak zakončili nerozhodným výsledkem 2:2 s týmem Orel Řečkovice.

„Poprvé za osm let trénování se mi do očí hnaly slzy a jen velmi stěží jsem je zadržoval,“ přiznával Stehlík, že úspěch svého výběru hodně prožíval.

Velký úspěch zasáhl i druhého trenéra chebského výběru Ivana Marinkova. „Jsou chvíle, kdy se ti nechce, prší, je vedro nebo zima, bolí tě všechno a kdy by ses na všechno nejraději vykašlal, pak najednou…,“ s úsměvem podotkl k úspěchu, na který se v Chebu bude dlouho vzpomínat, Marinkov.

„Děkuji vám všem za úžasnou sezonu. Cítím neskutečné štěstí a radost,“ přidával k pocitům po velkém úspěchu. „Každopádně velké poděkování za organizaci cesty na mistrovství patří i vedoucí družstva Zuzaně Honzejkové,“ dodali závěrem trenéři Hvězdy.