FK Baník Sokolov, a.s., hledá fotbalové talenty ročníku narození 1999 a 2001. Domníváte se, že máte doma pohybově nadaného chlapce, který má zájem o fotbal? Chcete pod odborným vedením mládežnických trenérů FK Baník Sokolov, a. s., harmonicky rozvíjet jeho talent? Chcete mít doma nového Kubáska, Dřížďala, Jiráčka nebo Saláka? Pak neváhejte a přihlaste se! Jedná se o chlapce narozené v roce 1999 a 2001.
Nábor fotbalových talentů se koná v pondělí 17. září na travnatém fotbalovém hřišti 6. základní školy v Sokolově na Michalu.
FK Baník Sokolov, momentálně jeden z nejúspěšnějších fotbalových klubů v Karlovarském kraji, se netají vysokými ambicemi a je pověstný nadstandardní prací s mládeží. Klub spolupracuje s ligovými týmy (FC Viktoria Plzeň, FK Teplice, AC Sparta Praha) a také navázal kontakty s německými městy Aue, Schwandorf a Hof.
Fotbalovým talentům můžeme nabídnout sportovní růst, harmonický rozvoj osobnosti, návyk k pravidelnému tréninku, začlenění do kolektivu sportovců, pravidelné tréninkové jednotky, soutěžní a přátelská utkání nejen s týmy z regionu, zahraniční turnaje, v zimě halové turnaje. FK Baník Sokolov, a. s., spolupracuje s firmou Kotec, o. s., která je realizátorkou programu sociální a protidrogové prevence.
V případě, že Vám termín nevyhovuje nebo máte zájem o bližší informace, můžete volat sekretáře mládeže Mgr. Tomáše Provazníka na mobilu 724 431073 nebo na mobilu šéftrenéra mládeže Vítězslava Hejreta na čísle 724 431072.