Domníváte se, že máte doma pohybově nadaného chlapce, který má zájem o fotbal? Chcete pod odborným vedením mládežnických trenérů FK Baník Sokolov a.s. harmonicky rozvíjet jeho talent? Neváhejte a přihlaste se. Jedná se o chlapce narozené v roce 1999 a 2001. Náborová tréninková jednotka se bude konat v pondělí 10. září 2007 od 16.00 hodin na hřišti 6. ZŠ Sokolov (sídliště Michal).
FK Baník Sokolov, momentálně jeden z nejúspěšnějších fotbalových klubů v Karlovarském kraji, se netají vysokými ambicemi a je pověstný nadstandardní prací s mládeží. Klub spolupracuje s ligovými týmy (např. FC Viktoria Plzeň, FK Teplice, AC Sparta Praha) a také navázal kontakty s německými městy Aue, Schwandorf a Hof.
Fotbalovým talentům můžeme nabídnout sportovní růst, harmonický rozvoj osobnosti, návyk k pravidelnému tréninku, začlenění do kolektivu sportovců, pravidelné tréninkové jednotky, soutěžní a přátelská utkání nejen s týmy z regionu, zahraniční turnaje, v zimě halové turnaje. FK Baník Sokolov, a.s., spolupracuje s firmou KOTEC o.s., která je realizátorem programu sociální a protidrogové prevence.
V případě, že Vám termín nevyhovuje nebo máte zájem o bližší informace, můžete volat sekretáři mládeže Mgr. Tomáše Provazníka 724 431073.
Neváhejte a pomožte Sokolovu vychovat další Kubásky, Dřížďaly, Saláky či jiné současné hvězdy sokolovské kopané.⋌