O víkendu zahájil fotbalový okresní přebor mužů svou nadstavbovou část. Ve skupině o postup byly na programu dva duely, tentokrát si volno vybrala Lomnice.

Krásno - K. Poříčí B 4:2. Na hřišti Krásna hosté z Královského Poříčí v prvním poločase dvakrát vedli, domácím se podařilo dvakrát srovnat stav. Krátce po obrátce stran potom Krásno zásluhou Rupperta poprvé vedlo. Navíc v 87. minutě pečetil tříbodový zisk domácí Šereda.

Chodov B - Staré Sedlo 6:1. V Chodově se představilo Staré Sedlo a zásluhou Beránka šlo v 6. minutě do vedení. Jenže to bylo ze strany hostí v utkání, co se gólů týče, vše. Domácí nejprve krátce před přestávkou srovnali Kůrkou. V 72. minutě potom odmítli nerozhodný stav Jesipčukem. Ten svým gólem popustil branková stavidla Spartaku. Do závěrečného hvizdu totiž hosté museli vytahovat míč ze své sítě ještě čtyřikrát, když se postupně trefili Vild, Frána a dvakrát Podolník.

Dva zápasy se hrály také ve skupině o 6. až 10. místo, zde odpočívali fotbalisté Oloví.

Nové Sedlo B - Svatava 7:3. První poločas skončil remízou 1:1, po přestávce si ale domácí otevřeli na svém hřišti střelnici, které hosté, přestože se také činili, konkurovat nemohli.

Jindřichovice - Dolní Rychnov B 6:2. V Jindřichovicích domácí kráčeli pomalu, ale jistě za výhrou, hosté korigovali skóre až za stavu 5:0.

Výsledkový servis

Skupina o 1.- 5. místo

Baník Krásno - Baník Královské Poříčí B 4:2 (2:2). Branky: 10. Ruppert Lukáš, 31. Kvapil Matěj, 50. Ruppert Lukáš, 87. Šereda Lukáš 5. Král Tomáš, 20. Friml Viktor. Rozhodčí: Zázvorka.

Spartak Chodov B - TJ Staré Sedlo 6:1 (1:1). Branky: 38. Kůrka Jan, 72. Jesipčuk Radek, 76. Vild Adam, 85. Frána Jiří (PK), 88. Podolník Daniel, 90. Podolník Daniel 6. Beránek Josef. Rozhodčí: Vaněček Petr. Diváci: 93.

Tabulka

1. Chodov B   1 1 0 0 6:1 3

2. Krásno        1 1 0 0 4:2 3

3. Kr.Poříčí B    1 0 0 1 2:4 0

4. St.Sedlo       1 0 0 1 1:6 0

Skupina o 6. 10. místo

BU Nové Sedlo B - Baník Svatava 7:3 (1:1). Branky: 8. Petřík Daniel, 50. Petřík Daniel, 57. Farkaš Kamil, 66. Petřík Daniel (PK), 75. Kiss Petr, 87. Petřík Daniel, 89. Petřík Daniel 7. Šváb Matěj, 63. Holub Robert (PK), 81. Popovič Pavel. Rozhodčí: Adamec Radim. Diváci: 30.

FK Jindřichovice - SK Dolní Rychnov B 6:2 (2:0). Branky: 18. Fojtík Eduard, 20. Fojtík Eduard, 55. Fojtík Petr, 56. Rau Petr, 60. Fojtík Eduard, 80. Surový Karel 70. Kasal Jan, 82. Kasal Jan. Diváci: 25.