Povedlo se. Nejdek B projel turnajovými nástrahami bez ztráty kytičky, a po zásluze tak mohl na konci turnaje pozvednout vítězný pohár.

„V prvním utkání jsme uhráli remízu s pořádajícím Rempesgrünem, který nás notně potrápil. Ve druhém jsme pak přidali druhou bezbrankovou remízu s Triebem,“ ohlédl se za prvními zápasy v podání nejdeckého záložního týmu Jan Vašek, který společně s Romanem Rejchou a Janem Bílkem strávil právě v trikotu Rempesgrünu několik úspěšných sezon.
Ve třetím turnajovém vystoupení již Nejdečané dosáhli na výhru.

„Proti Wildenau jsme slavili výhru 2:1, když první branku jsem obstaral já, druhou pak Robert Haas. Poté jsme sice inkasovali, ale dovedli jsme zaslouženě utkání do vítězného konce,“ pochvaloval si Vašek.

I v posledním utkání se radoval tým z Krušných hor z vítězství. „Poslední zápas jsme odehráli proti Auerbachu, který nás sice mačkal, ale nakonec jsme vyhráli těsně 1:0, když se parádní trefou do šibenice prezentoval Robert Haas. V rámci slavnostního vyhlášení si pak odnesl cenu pro nejlepšího brankáře nejdecký Jan Bílek. „Díky němu jsme obhájili loňské prvenství a myslím, i zaslouženě,“ dodal k triumfu na německém turnaji Vašek.

Výsledky Nejdku: FK Nejdek B – Rempesgrün 0:0, TSV Trieb 0:0, Wildenau 2:1, VFB Auerbach 1:0. FK Nejdek B: Bílek – Vacek, Ševčík, R. Rejcha, Rutrle – Vaník, K. Jílek, Haas, J. Jílek – Vašek, Bachratý (stř. Till, J. Rejcha).