Na první příčku se díky lepšímu skóre vyhoupla nejdecká rezerva, která posilněna o některé hráče krajského A-týmu vypráskala osmi góly bečovský Slavoj. Podílely se na tom zejména dva útočné hroty Nejdečanů, a to Lukáš Kliment a Jakub Šejna, oba nastříleli soupeři po dvou kouskách. Druhé místo patří starorolské rezervě, která překvapivě ztratila dva body na půdě Nových Hamrů, kde pouze remizovala s tamním srdnatě bojujícím výběrem.

Bronzový stupínek patří Pilákům, kteří si po diskutabilním zápase v Božičanech napravili chuť před svými fanoušky, když nedali žádnou šanci posledním Dalovicím, kterým nasázeli čtyři góly. Na bodové vlně se udržela i v pořadí čtvrtá Stružná, ta si odvezla jednobrankovou výhru z Kyselky, ale ta ji stála tentokrát hodně moc sil. Naopak hráči Kyselky si tradičně mohli po neproměněných stoprocentních šancích sypat popel na hlavu.

Naplno bodovala i pátá Kolová, která si doma poradila s týmem Božičan, jemuž nasypala pět gólů, když se hattrickem blýskl Pavel Štrébl a o zbylé dvě branky se zasloužil nestárnoucí špílmachr a kapitán v jedné osobě Petr Pokrupa. Ze tří bodů se radovala na svém pažitu Březová a opět v tom měl prsty útočník Martin Málek, který zaznamenal druhý hattrick v řadě za sebou. Nejen díky jeho zásahům pokořila Březová pětibrankovým přídělem výběr Abertam. Souboj tabulkových sousedů, který se odehrál v Toužimi, skončil smírem, když tamní béčko uhrálo nerozhodný výsledek s chyšskou rezervou.

Výsledkový servis:
Pila – Dalovice 4:0 (2:0). Branky: Plic Jakub, Šimůnek Vlastimil, Filip Ondřej, Vavřina Robert.

Kolová – Božičany 5:0 (2:0). Branky: Štrébl Pavel 3, Pokrupa Petr 2.

Březová – Abertamy 5:2 (1:1). Branky: Málek Martin 3, Hurban Zdeněk, Štěpán David – Antal Roman, Kunst Martin.

Kyselka – Stružná 0:1 (0:1). Branka: Synek Martin.

Toužim B – Chyše B 1:1 (0:1). Branky: Štádler Jiří – Lavička Josef.

N. Hamry – St. Role B 1:1 (0:0). Branky: Novák Matěj – Brett Daniel.

Nejdek B – Bečov 8:0 (3:0). Branky: Kliment Lukáš 2, Šejna Jakub 2, Vašek Jan, Jílek Tomáš, Rutrle Jakub, Vacek Lukáš.