Fotbalový okresní přebor se již uložil k zimnímu spánku, přichází tak čas ohlédnout se za první polovinou soutěže.

Lídrem podzimuse stalo Dynamo Krajková. Ve čtrnácti zápasech se jeho hráči hned třináctkrát radovali z výhry. Jedinou porážku utrpěli na půdě béčka Nového Sedla.

Stříbrný stupínekpatří celku, který opanoval předešlé dva ročníky okresu, béčku Spartaku Chodov. Chodovská rezerva prohrála pouze jednou, a to v utkání podzimu na domácím hřišti s Krajkovou. Překvapivou ztrátu zaznamenali Chodováci na půdě posledního Dolního Rychnova, kde pouze remizovali.

Třetí příčkuvybojovali fotbalisté Jindřichovic, kteří podávali po celý podzim vcelku vyrovnané výkony bez větších výkyvů.

Nejhorším týmempodzimu se stal Dolní Rychnov, který zaznamenal pouze jednu výhru a jednu remízu. Na předposlední Šindelovou v tabulce ztrácí před jarem dva body.

Nejlepším útokemdisponoval Chodov, svým soupeřům nasázel celkem 69 branek, s průměrem 4,9 gólu na zápas.

Nejlepší obranuměla Krajková, která se s pouhými třinácti inkasovanými brankami dostala na průměr pod jeden gól na zápas 0,9!

V domácím prostředíposbíral nejvíce bodů Horní Slavkov, celkem 21. Spartak se ale na vlastním hřišti představil rovnou devětkrát, sedm duelů vyhrál, dvakrát odešel ze hřiště poražen. Stoprocentní byla doma Krajková, v šesti odehraných duelech neztratila ani bod a inkasovala pouze čtyři góly.

Nejhorším týmemv domácím prostředí bylo Krásno. To hrálo na svém hřišti pouze čtyřikrát, jeho příznivci se však výhry nedočkali. Baníkovci všechny zápasy doma prohráli. Výhru svého celku neviděli ani fanoušci v Dolním Rychnově, kde domácí borci ze sedmi zápasů vytěžili pouze bod.

Na hřištích soupeřůsi nejlépe počínal Chodov, z osmi zápasů sedm vyhrál, tratil pouze v Dolním Rychnově, kde bral bod za remízu. Naopak jediný bod z venku si přivezli hráči Šindelové, šestkrát se potom domů vrátili s prázdnou.

Největší přídělobdrželi fotbalisté Šindelové, ti museli v Chodově skousnout porážku 16:0. Dvouciferný výsledek se zrodil i v utkání Krajkové s Šindelovou 11:1, Bukovan s Dolním Rychnovem 11:0, Nového Sedla s Krásnem 13:1 a Šindelové s Bukovany 0:12. Střelecký apetit měli i borci Horního Slavkova nebo Jindřichovic, kteří své soupeře rovněž několikrát vyprovodili vysokými příděly.

Střelcem podzimuse stal Karel Surový z Jindřichovic s 19 brankami, před Janem Hajdu ze Starého Sedla a Radkem Jesipčukem z Chodova, oba se zapsali do střelecké tabulky shodně šestnáctkrát.

Branek padlona podzim celkem 606, s průměrem 5,8 na zápas.

Největší podporu fanouškůměli fotbalisté Horního Slavkova, s průměrem 57 diváků na zápas. Přes padesát diváků na utkání se dostali i na Březové. Celkově navštívilo zápasy podzimu 4 558 příznivců, průměrně sledovalo zápas okresního přeboru 43 diváků.

Největší návštěvasi našla cestu na utkání Horního Slavkova s Bukovany, zápas sledovalo 90 diváků.