Na body dosáhla pouze Březová, která udolala Loket, a také Pernink, který vydřel v Sedleci nerozhodný výsledek. Kraslice ruply v duelu s oslabeným Nejdkem, čímž přišly na čele tabulky o čtyřbodový náskok, který Nejdečané umazali na pouhý bod. Božičany pak dostaly co proto v Hroznětíně, odkud si odvezly pět inkasovaných branek. Neuspěla ani Teplá, ta sice držela nadějný výsledek na bodový zisk doma proti Útvině po celý první poločas, ale pak přišel opět čas útvinského šutéra Davida Dvorského a opět bylo po veškerých nadějích. Ani rezerva Královského Poříčí se bodové radosti nedočkala, když na svém pažitu těsně podlehla jedenáctce Skalné. Po deseti odehraných kolech se krčí u dna tabulky na poslední, čtrnácté příčce se šestibodovým ziskem tápající Sedlec.Obod více pak mají na svém kontě hráči Kynšperku. Poté jsou za sebou seřazeni čtyři nováčkové soutěže. Naopak na čele jsou Kraslice, druhé místo patří Nejdku a třetí pak Hroznětínu.

Výsledky, 10. kolo

Hroznětín – Božičany 5:1 (1:0)
Dvě branky vítěze obstaral Michal Barth. O zbylé tři zářezy domácího výběru se pak podělili Libor Brichcín, David Zburník a Václav Pesser. Za hosty měl na svědomí čestný úspěch Pavel Žemlička.

Teplá – Útvina 2:3 (2:2)
Hostům zařídil tři body dvěma góly David Dvorský. Jednou se pak do statistik zapsal i jeho spoluhráč Jiří Poupě. Za domácí poté byli úspěšní kanonýři Josef Braniš a Bedřich Michalec.

Kr. Poříčí B – Skalná 0:1 (0:1)
O tříbodovém transportu do Skalné rozhodli hosté již v prvním dějství, když se přesně mezi tři tyče trefil Josef Kapic.

I. B třída, další výsledky, 10. kolo: Kynšperk – D. Žandov 2:3 (0:2), Nejdek – Kraslice 3:1 (2:0), Loket – Březová 1:2 (1:2), Sedlec – Pernink 1:1 (0:0).