Po neúplném jedenáctém kole krajské třídy si lídr tabulky Spartak Horní Slavkov vytvořil před svými pronásledovateli již šestibodový náskok. Ve šlágru kola totiž na svém hřišti zničil v souboji o čelo tabulky chebský FC netradičně vysokým výsledkem, a to pěti góly. Zajímavou podívanou přinesl i souboj o bronzovou příčku tabulky. V případě výhry totiž mohli fotbalisté Nové Role pomýšlet při zaváhání FC Cheb na posun na stříbrnou příčku. Nakonec se však Novoroláci museli na svém hřišti sklonit před střeleckým umem nováčka soutěže z Lipové, který domácí jedenáctce nasypal pět branek. Fotbalově žhavo bylo i v duelu o pátou příčku. Tento souboj se odehrál na půdě Dolního Rychnova, kam si dorazila pro tříbrankové vítězství Chyše. Tří bodů se po delší odmlce dočkal i nováček z Dalovic, který vrámci derby pokořilnasvém stadionku rezervu Staré Role.

Výsledky, 11. kolo

Nová Role – Lipová 0:5 (0:3)
O překvapivou, ale zaslouženou výhru nováčka na půdě favorita se podělilo pět úspěšných kanonýrů ve složení Petr Hynek, Marek Tůma, Michal Valha, Lukáš Luňák a Jiří Žahourek.

H. Slavkov – FC Cheb 5:0 (2:0)
Dvakrát zamířili do branky chebského FC Jiří Pazdera a Tomáš Pazdera. O pátý zářez Horního Slavkova se poté zasloužil Michal Němček.

D. Rychnov – Chyše 1:3 (1:1)
Tři body zařídili Chyši tři kanonýři. Nejprve se brankově radoval Pavel Friedrich, poté Rosťa Kadlec a nakonec Jaroslav Lábr. Za domácí poté skóroval Jan Stejspal.

Dalovice – St. Role B 3:1 (1:0)
O branky Dalovičáků se postarali Tomáš Stolín, Miloslav Stolín a Michal Lorenz. Za hosty si pak připsal na své konto čestný úspěch Vladimír Sokulský.