Poslední hvizd zazněl o víkendu ve fotbalovém okresním přeboru mužů. Soutěž odehrála poslední kolo sezony. O celkovém vítězi bylo jasno již před týdnem, mistrovský titul bralo béčko Spartaku Chodov, o dalších příčkách se potom rozhodovalo o uplynulém víkendu. Ve skupině o první až páté místo si nakonec druhé místo vybojovala Lomnice pouze díky lepším vzájemným zápasům s Královským Poříčím, respektive dvěma výhrám na penalty. Právě Lomničtí odsunuli o víkendu až na čtvrtou příčku krásenský Baník, který si ještě před deseti dny brousil zuby na postup. Pátá pozice patří v okresním přeboru Starému Sedlu, které se v nadstavbě potýkalo s problémy a nedokázalo ukořistit ani bod.

O tom, kdo nakonec postoupí, však není zcela rozhodnuto, otázkou zůstává, zda chodovská rezerva sáhne po krajské I. B třídě, nebo někdo z týmů na dalších místech po vyšší soutěži sáhne.

Ve skupině o šesté až desáté místo bylo před závěrečným kolem jasno o prvních dvou příčkách. Prvenství ve skupině již měla v kapse Svatava a ze druhé pozice se již nemohlo nikam posunout béčko Nového Sedla. O další pořadí se rozpoutal lítý boj a sobotní zápasy mohly konečným umístěním pořádně zamíchat, variant bylo hned několik. Poslední Jindřichovice však na Svatavu na jejím hřišti nestačily, a zůstal jim tak pověstný „černý Petr". Přímý souboj o třetí příčku skupiny v Oloví potom zvládl lépe hostující Dolní Rychnov.

Skupina o 1. - 5. místo

Krásno - Lomnice B 1:4 (0:2). Hosté se na duel zřejmě lépe připravili a zodpovědným výkonem získali tři body a tím konečné druhé místo.

Branky: 72. Šereda Lukáš - 22. Janovský Josef, 25. Hauf Stanislav, 51. Veselý Pavel, 53. Hauf Stanislav. ČK: Šereda. Rozhodčí: Godža Ladislav. Diváci: 95.

Kr.Poříčí B - Chodov B 4:1 (3:0). Domácí Baník si v posledním utkání vyšlápl na mistrovský celek. Hotovo bylo prakticky již po prvním poločase, ve kterém si borci od statku Bernard vytvořili tříbrankový náskok. Tento nedělní zápas, po sobotní výhře Lomnice v Krásně, protlačil Královské Poříčí již „jen" na třetí místo.

Branky: 3. Kalous Lukáš, 20. Bureš Pavel, 42. Kalous Lukáš, 60. Dubaj Štěpán - 87. Podolník Daniel. Rozhodčí: Štěřík Filip.

O 6. - 10.místo

Oloví - D. Rychnov B 1:2 (1:1). Domácí se dostali již v 10. minutě do vedení zásluhou Dana Ďáska. Hosté však dokázali Janem Jedličkou rychle srovnat stav a po obrátce stran Zdeňkem Lieblem strhnout výhru na svou stranu.

Branky: 10. Ďásek Daniel - 17. Jedlička Jan, 60. Liebl Zdeněk. Rozhodčí: Szendi Bohumil. Diváci: 50.

Svatava - Jindřichovice 5:0 (1:0). Jindřichovice, pokud chtěly pomýšlet na odpoutání se z poslední příčky celého okresního přeboru, musely ve Svatavě vyhrát alespoň za dva body a následně čekat na to, jak dopadne souboj Oloví s Dolním Rychnovem. To se jim však nepodařilo. V prvním poločase hosté sice drželi dlouho bezbrankový stav, jenže v poslední minutě přece jen převážil skóre na domácí stranu Thiele. Po přestávce potom zasadili Svatavští svému soupeři rychle další gólové údery.

Branky: 45. Thiele Petr, 55. Holub Robert, 58. Holub Robert, 75. Pippenbacher Tomáš, 80. Harvalík Petr. Diváci. 68.