Slavii se postaví tým Domažlic

Karlovy Vary – Čtvrté přípravné utkání před sebou mají fotbalisté karlovarské Slavie a opět ho odehrají na své umělce v Drahovicích. Prozatím se sešívaní drží na vítězné vlně, když v předešlých třech zápasech vždy slavili nad divizními účastníky vcelku jednoznačná vítězství. V sobotu 26. ledna je však čeká podstatně těžší soupeř, a to účastník Fortuna ČFL Jiskra Domažlice, tedy druhý tým třetiligové soutěže. Právě Chodové budou plnit od 13.00 hodin v městě minerálních pramenů roli favorita. Navíc Domažlice dorazí do Karlových Varů posilněny o cenný skalp, když v zimní přípravě si drze vyšláply na ligový výběr Viktorie Plzeň U21, který porazily 2:1. Fotbalový fanoušek si tak v tomto utkání přijde určitě na své.

Ostrov vyzve doma Dobroměřice

Ostrov – Třetí vystoupení v rámci zimní přípravy mají před sebou fotbalisté divizního Ostrova. Opět se představí svým fanouškům a opět se střetnou s účastníkem Ústeckého krajského přeboru. Soupeřem totiž bude Ostrovákům v sobotu 26. ledna od 11.30 hodin na jeho umělé trávě na stadionu U pekárny FK Dobroměřice. „Nastoupíme opět v kombinované sestavě kvůli zranění či nemoci, ale přesto naskočí do utkání divizní kostra týmu. K dispozici už by měl být Liška, jinak vyzkoušíme ještě nějaké dorostence,“ narážel trenér Ostrova Ivan Filip na zaplněnou marodku svého týmu. „V tomto utkání se opět zaměříme na obrannou činnost a samozřejmě že chceme uspět,“ přeje si Filip.

Viktoriáni zamíří do Sokolova

Mariánské Lázně – Již tři týdny polykají dávky zimní přípravy divizní fotbalisté mariánskolázeňské Viktorie. A až teď před sebou mají první přípravné utkání. „Měli jsme hrát s Františkovými Lázněmi, ale ty nám zápas odřekly,“ vracel se zpět k odložené premiéře v rámci zimní přípravy trenér Mariánských Lázní Stanislav Purkart. Viktoriáni se přece jen dočkali. V sobotu 26. ledna si odbudou herní premiéru v nedalekém Sokolově, kde se střetnou na zdejší umělce s tamním výběrem Baníku U19 v 10.00 hodin. „Konečně to bude pro hráče zpestření,“ oddychl si Purkart a hned připojil: „Očekáváme, že zúročíme tři týdny přípravy. Začíná nám herní část přípravy, ve které se již hráči budou prát o triko. Konkurence je tentokrát velká.“