Fotbalový okresní přebor mužů pokračoval o víkendu svým v pořadí desátým kolem.

TJ Staré Sedlo -  Baník Union Nové Sedlo B 4:3 (2:1). Ve Starém Sedle šli domácí do vedení ve 26. minutě zásluhou Jana Hajdu. Vzápětí sice srovnal hostující Zajačik, ale do šaten odcházelo s jednobrankovým náskokem přesto Staré Sedlo, když mu ve 33. minutě vrátil vedení Michalec.

Po přestávce navíc zvýšil na 3:1 znovu střelec Jan Hajdu. A hosté z Nového Sedla už jen dotahovali. V 61. minutě obstaral kontaktní gól Kovařík a v 86. přidal třetí branku Farkaš, jenže mezi jejich úspěšné pokusy se ještě vklínil se svým gólem domácí Tomáš Fenkl, který posunul skóre na 4:2.

Branky: 26. Hajdu Jan, 33. Michalec Lukáš, 58. Hajdu Jan, 85. Fenkl Tomáš - 28. Zajačik Miloš, 61. Kovařík František, 86. Farkaš Kamil. Rozhodčí: Fiala Petr. Diváci: 35.

Baník Svatava - Baník Královské Poříčí B 1:4 (0:1). Svatava posbírala všechny své body v úvodních čtyřech kolech soutěže, od té doby ji provázejí porážky a pozvolný propad tabulkou. Doma proti Královskému Poříčí domácí nebodovali již pošesté v řadě. Jejich jedinou branku vstřelil Václav Jílek z pokutového kopu, když v 73. minutě snižoval na 1:2.

Branky: 73. Jílek Václav (PK) - 42. Friml Viktor, 63. Thiele Petr, 84. Thiele Petr, 90. Thiele Petr. Rozhodčí: Procházka Jaroslav. Diváci: 30.

Spartak Chodov B - FK Jindřichovice 4:1 (1:1). V Chodově se utkal osmý Spartak se sedmými Jindřichovicemi. Oběma celkům se v posledních kolech nedařilo, Chodovští nedokázali dva zápasy vstřelit branku ze hry, Jindřichovice zase nebodovaly. Smůlu se nakonec podařilo protrhnout domácím.

Ty poslal po rohovém kopu již v 10. minutě do vedení Macák, když Jindřichovičtí trochu zaspali při obsazení protihráčů. Hosté odpověděli po čtvrthodině Karlem Surovým. Stavem 1:1 také skončil první poločas.

Po přestávce se však domácí rozstříleli, postupně se trefil Jankovský, Benda a Jesipčuk, hostům se dopravit míč do sítě Chodova již znovu nepodařilo.

Branky: 10. Macák Petr, 65. Jankovský Petr, 67. Benda Břetislav, 86. Jesipčuk Radek 26. Surový Karel. Rozhodčí: Sakač Jan. Diváci: 35.

SK Dolní Rychnov B - Baník Krásno 0:4 (0:1). V utkání posledního s prvním se překvapení nekonalo. Hosté své jednobrankové vedení z prvního poločasu po přestávce pojistili dalšími třemi góly.

Branky: 20. Ruppert Lukáš, 67. Václavík Kristián, 85. Schlossbauer Roman, 88. Šereda Lukáš. Rozhodčí: Tůmová Michaela. Diváci: 30.

TJ Lomnice B - SK Oloví 2:0 (1:0). Domácí Lomnice o své výhře rozhodla kolem přestávky. Dvě minuty před jejím začátkem se trefil Jan Veselý, krátce po jejím skončení potom Tomáš Zindl. Lomničtí tak potvrdili proti čtvrtému Oloví svou druhou příčku okresního přeboru.

Branky: 43. Veselý Jan, 51. Zindl Tomáš. Rozhodčí: Pešek Pavel. Diváci: 50.