Baník Bukovany (8. místo) – FK Jindřichovice (6. místo). Sobota, 16:30 hodin. Oba celky nezískaly na jaře ani bod. Bukovany prohrály doma s Krásnem a úspěšné nebyly ani ve Staré Chodovské. Jindřichovice v prvním jarním kole odpočívaly, v tom druhém podlehly na vlastním hřišti silné Lomnici. Teď ale musí Jindřichovičtí zabrat, na pátou Svatavu, a tedy účast v nadstavbové skupině A ztrácí jeden bod.
Tip Deníku: 0. Jindřichovice si odvezou dva body po výhře na penalty.

Baník Krásno (4. místo)– Baník Svatava (5. místo). Sobota, 16.30 hodin. O první pětku se bude hrát také v Krásně, kde se utká čtvrtý s pátým celkem tabulky, a navíc týmy se stejným počtem bodů. Krásno má na jaře zatím vyrovnanou bilanci, jedna výhra – jedna prohra, zisk tří bodů. Svatavští jsou na tom o kousek lépe. S Dolním Rychnovem si doma poradili za tři body, v Chodově předtím prohráli až v pokutových kopech.

Tip Deníku: 2. Svatava potvrdí dobrou jarní formu.

Spartak Chodov B (1. místo) – FK Stará Chodovská (3. místo). Neděle, 15 hodin. Chodovské derby, šlágr kola, souboj prvního se třetím. Domácí potřebují sebrat k udržení první pozice tři body, ale to nebude úplně jednoduchý úkol. Staré Chodovské sice v tabulce o nic nejde, ale bude hrát o prestiž. Očekávat se dá vyrovnaný zápas a pohledný fotbal.

Tip Deníku: 1. Domácí přece jen strhnou výhru na svou stranu.

TJ Lomnice B (2. místo) – SK Oloví (9. místo). Neděle, 15 hodin). Zápas druhého s posledním celkem tabulky. Paradoxně také utkání dvou mužstev, která na jaře zatím neztratila ani bod. Lomnické béčko nejprve doma deklasovalo Starou Chodovskou a poté předvedlo i na půdě Jindřichovic, že to s postupem myslí vážně. Oloví hrálo na jaře pouze jednou, ale v Dolním Rychnově ukázalo, že se rozhodně nehodlá smířit s cejchem nejhoršího klubu okresu.

Tip Deníku: 1. Oloví přes jarní zlepšení na rozjetou Lomnici stačit nebude.