Čtvrtý bod si na své konto připsali svěřenci trenéra Oldřicha Abrháma, kteří ve 3. kole divize remizovali na hřišti v Brozanech. Trenér Baníku ale moc radost neměl.
„Z utkání jsem určitě zklamaný. Brozany totiž byly soupeř na tři body. Zklamal mě také přístup některých hráčů, kteří mají rozhodně na víc než co na hřišti předvedli,“ nebral si servítky trenér juniorky.
Baníkovci nezačali utkání příliš dobře, jakoby svého soupeře podcenili. „Vstup do utkání jsme měli velice špatný a první poločas to bylo velké zklamání. Hráli jsme bez pohybu, bez nápadu, bez nasazení. S takovým výkonem by se divize hrát nedala,“ přiznal kriticky kouč Baníku.
Hráči do úvodních minut určitě nedali všechno, čehož si Abrhám při zápasu všiml. „Asi si hráči mysleli, že se soupeř porazí sám. Z naší strany to byl hodně profesorský výkon. Navíc jsme mohli inkasovat už do poločasu, kdy našim hráčům chyběla agresivita při napadání rozehraného rohu. Do souboje jsme šli pozdě a chladně, z akce byl faul, ale Dvořák penaltu chytil,“ oddychl si trenér.
Proto se hráči asi nemohli divit, že poločasová přestávka se v kabině hostů změnila v malý uragán. „Až po poločasové bouřce jsme se herně zvedli a měli dvě velké šance. Při té první mířil Šorfa o kousek nad a při té druhé jsme využili variantu nacvičené standardky, na jejímž konci byla nastřelená tyčka Svůry,“ popsal Abrhám dvě velké šance Baníku a dodal: „Určitě jsme měli jednu z nich proměnit.“
A tak baníkovci inkasovali. „Z ojedinělého protiútoku po nedorozumění obrany s brankářem jsme inkasovali,“ kroutil hlavou Abrhám. Ale Baník se nepoložil a šel za vyrovnáním. „Na soupeře jsme ještě vlítli a bojovali,“ prozradil trenér recept, který nakonec vedl k vyrovnání. To přišlo až v samotném závěru. „Správka prodloužil míč na Šorfu, ten obešel obránce i brankáře a vyrovnal,“ okomentoval Abrhám gólovou akc