Divizní juniorka Baníku Sokolov sev neděliod 17 hodin představí ve svém druhém domácím zápase proti mužstvu Litvínova. Severočeský soupeř je pro trenéra Oldřicha Abrháma další neznámou.
„Opět je to pro mě neznámý celek, podobně jako před týdnem Brozany. Informace o tomto týmu teprve získávám,“ přiznal bývalý trenér mládeže Marily Příbram. Nic ale nemění na tom, že se jeho svěřenci chytají mužstvo Litvínova porazit. „Hrajeme doma, takže chceme předvést aktivní fotbal a určitě vyhrát,“ vytyčil Abrhám jasný cíl.
Poslední utkání v Brozanech, kde baníkovci pouze remizovali 1:1, navíc trenéra utvrdil v názoru na zálohu. „Nejsem spokojený s hrou záložní řady, postrádám tam více kombinačních schopností. K ofenzivnímu Prchalovi potřebujeme hráče bojovníka a srdcaře,“ myslí si Abrhám.
Proto přikročil k zásadní změně v záloze. „Snad nám herně pomůže to, že Kratochvíl, který hrál víceméně na kraji zálohy, nastoupí splečně s Prchalem ve středu, a Provazník se přesune na pravou zálohu,“ prozradil trenér změny v sestavě, které mají Baníku zítra pomoci k vítězství.